Skocz do zawartości

Nowy system flot


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Dzisiaj został wgrany nowy system flot. Niektóre kolory misji mogą się różnić od wcześniej przez was stosowanych i nakładanych przez skin. Własne kolory będzie może jeszcze dzisiaj ustawić, po testach sprawności uni po łatce 47 plików :)

Ogólnie zewnętrznie dużo się nie zmieni, jednak wewnętrznie system jest optymalny, bezbłędny, wszelkie ataki będą odbywać się prawidłowo, bez haczyków czy sztuczek stosowanych obecnie.

 

Jeżeli zauważyliście jakieś błędy, prosimy je zgłaszać w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podanie więcej szczegółów bo to co napisałeś

Ogólnie zewnętrznie dużo się nie zmieni, jednak wewnętrznie system jest optymalny, bezbłędny, wszelkie ataki będą odbywać się prawidłowo, bez haczyków czy sztuczek stosowanych obecnie.

niewiele wyjaśnia. Ogólnie to chyba szczególne "ułatwienie" dla farmerów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze zmiany:

*RW jest przeliczane dokładnie w tym momencie, w którym flota dolatuje

*ACS działa w 90% prawidłowo

*PZ pojawia się od razu po RW

*Poprawki flot w poglądzie

 

Negatywne skutki uboczne:

*Uniemożliwienie szybkich prób moonowych (wstecz+atakuj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zygmunt

Hmmm ;D obawiam się iż co do tych negatywnych rzeczy to mój przedmówca jest w głębokim błędzie ;P ponieważ da się robić szybkie próby moonowe za pomocą (wstecz+Atakuj) wystarczy panowie i panie tylko sobie sciągnąć coś takiego jak ''OPERA'' taka przeglądarka internetowa i myślę że wasz problem zostanie rozwiązany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na operze działa wstecz, na firefoxie natomiast nie. Nie wiem czym to dokładnie jest spowodowane, może to zależeć również od samej przeglądarki. Bo np. w FF jak ręcznie ustawie zakładkę do cofnięcia to nie pyta ponownie o formularz.

Popatrzę dokładniej jutro na pliki i spróbuję doszukać się problemu choć podejrzewam, że nie znajdę bo:

Na teście (test serwerze) zawsze pyta o potwierdzenie, czasami przenosiłem poprawione pliki na uniweresa i tam nie pytało - choć to te same pliki. Więc podejrzewam, że to zależy od przeglądarki, może ta pamięta nasze potwierdzenia i za którymś razem po prostu przestanie nas pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że flota wysłana wcześniej znajduje się wyżej w podglądzie niż ta wysłana później mimo, że wraca wcześniej.

Np.

1 flota - wysłana 3h temu wraca za 6 godzin

2 flota - dopiero wysłana wraca za godzinę i jest nizej

 

Tak miało być? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zygmunt

no bo przecież macie podzielone floty na te które lecą dopiero do celu i na te co wracają już z celu moim zdaniem to jest super rozwiązanie bo wczesniej nie wiedziałem nawet przy niszczeniu moona np które gsy na kogo lecą i między które mam się flotą wpasować... a teraz mam idealnie pokazane która wraca a która dopiero leci do celu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest wynikiem wprowadzenia nowego systemu flot czy nie, ale podczas atakowania nieaktywnych graczy rozmnaża mi się flota, a konkretnie Ultra transportery. Od wczoraj zdarzyło się to już 4 razy i ogólnie przybyło mi 1.400.000 UT.

Można coś dokładniej w tym temacie ?

 

 

Belka rozdzielające ekspedycję i misję zatrzymaj dodana. Można ją przesunąć na sam dół jak będziecie chcieli, obecnie jest na środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak codziennie szpieguję sobie po kolei układy i wysyłam transportery na nieaktywnych. Do tej pory nie było żadnych "anomalii", a wczoraj w pewnym momencie zauważyłem że przybyło mi około 700.000 UT. Dzisiaj sytuacja się powtórzyła, również podczas ataków w pewnym momencie, jak powracały mi statki, zauważyłem, że przybyło mi kolejne niecałe 700.000 UT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.