Skocz do zawartości

Stocznia


StoProCent

Stocznia  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Stocznia x s przed dolotem by budowała obronę / flotę 1 s

    • Tak
      2
    • NIe
      11
  2. 2. Czas przed dolotem naszej floty do Obrońcy

    • 10 s
      4
    • 20 s
      1
    • 30 s
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Erato chyba za duzo bierzesz tego co masz jako AVATAR i za szybko Ci sie wszystko wydaje, z układu panckami lub ow lecisz ze 35 sek wiec wyplata z banku to taki sam refleks jak opuznienie floty lub skan w odpowiednim czasie :P

mniej speeda wiecej logiki

Po pierwsze może sam weź speeda, aby się szybciej uczyć ortografii, ponieważ jesteś "opUźniony" ;-)

Po drugie skoro wypłata z banku+dorobienie obrony lub floty to taki sam refleks jak "opUźnienie" floty lub skan w odpowiednim czasie to po co zmiany w stoczni? Najważniejsze trzeba jeszcze w odpowiednim momencie zauważyć atak. Więc jak widzisz to atakujący ma ogromną przewagę.

Po trzecie w mym AVATARZE nie ma żadnego speeda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam się nie udzielać, bo praktycznie wszystko co miałabym do powiedzenia napisał LEON.

 

Co do opcji w ankiecie: 30s? Jak LEON pisze OW w układzie 27s. Blokada jeszcze przed startem? Pomysłowe. Zablokujmy banki, stocznie, teleporty, możliwość wybudowania obrony i najlepiej jeszcze żeby obrońce automatycznie z konta wylogowało. Wtedy każdy poczciwy flociarz będzie zadowolony -.-

 

Taki serwer, taka gra. Jak się boisz podstawek przerzuć się na eko albo graj na serwerze gdzie floty/obrony nie można postawić w sekundę. Skoro atakujący miał prawo postawić flotę w takim krótkim czasie, to dlaczego obrońca ma nie mieć takiej możliwości? Jawna dyskryminacja -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do zwolenników blokady.

 

Proszę mi wytłumaczyć różnicę pomiędzy podstawką z banku a podstawką z telepka. (pomijając, że jedna jest na planecie a druga na moonie).

Jak się uprę, to zrobie podstawkę z moona na planetę (lot trwa 2-3 sekundy) jak zobaczysz na fali, to i tak nie zdążysz zawrócić.

 

Co wtedy? Telepki powyłączacie na 20s. przed atakiem?

...ciach

 

a jesli niemasz moona ?

bo powiedzmy ci go rozdupczylem ?

i dla przykladu twoja flota wraca z pz.

 

to jesli chcesz ocales to postaw sobie bunkier wczesniej a nie 5 sec przed dolotem

 

 

i jeszcze druga sprawa... pewnie zaraz krzykuny beda znowu sie mnie czepiac...

 

gdyby na serwie nie bylo mozna kupowac surki to owszem bank by nie musiał byc blokowany

 

ale jesli ja ciulam swoja flote tyle czasu, sporo latam złomuje ( czyli zarabiam surke )

 

a ktos ładuje sporo kasy i stawia bunkier w 5 sec to po mojemu jest to do konca niesprawiedliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezmiernie jest mi przykro, iż nie ma sprawiedliwości w ogam i w życiu. A teraz mi marshall odpowiedz dlaczego obrońca miałby stawiać bunkier wcześniej? Dlaczego chciałbyś być na wygranej pozycji? Trzeba było powiedzieć secie, że rutyna jest zgubna i by teraz nie robił problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezmiernie jest mi przykro, iż nie ma sprawiedliwości w ogam i w życiu. A teraz mi marshall odpowiedz dlaczego obrońca miałby stawiać bunkier wcześniej? Dlaczego chciałbyś być na wygranej pozycji? Trzeba było powiedzieć secie, że rutyna jest zgubna i by teraz nie robił problemów.

 

a czemu mam byc odrazu na przegranej pozycji ?

jesli mam wyliczona flote badz wraca ona z pz to niemoge jej opoznic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mam wyliczona flote badz wraca ona z pz to niemoge jej opoznic...

 

A kto zabrania opóźnić?

Możesz. A czy chcesz czy nie, to Twoja sprawa. No chyba, że nie umiesz opóźniać. To wtedy poczytaj poradniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.