Skocz do zawartości

Nie Oficjalne Pożegnanie się


jestembombowy

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się napisać krótko.

Chciałbym się pożegnać z osobami których znam nie znam których lubię oni mnie nie lubią ale z wszystkimi osobami którymi się znam na forum.

Wymienię Poszczególne osoby

 

Catalyst

StoProCent

JestemBogiem

Spieriz

DarthMisiek(niewiem czy dobrze)

i wiele innych NIE POZDRAWIAM dwóch osób Nie bd wymieniał czemu

Dagger157

Marshall

 

Żegnam się z forum nie dawno nie mogłem bez niego żyć a teraz odchodzę z niego z radością a także żalem.

Jedyne co bd robił witał sie wlepiał rw i tyle Nic pozatym.

 

Jezeli zrobiłem błędy to nie wiem jakie postarałem się żeby napisać najlepiej jak potrafię Może zaniedługo pożegnam się i z ta cała gra.

NieWiadomo dziekuję i przepraszam za wszystko co zrobiłem źle.

I Przepraszam Cała Administracje Forum i Gry

A najbardziej SlawekBest (u2) jeszcze raz wam dziekuję.

Jeżeli bd się pytać czemu odeszłem pw odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wiele innych NIE POZDRAWIAM dwóch osób Nie bd wymieniał czemu

Dagger157

Marshall

 

Czyli rozumiem tak: "i wiele innych. NIE POZDRAWIAM dwóch osób. Nie będę wymieniał czemu Dagger157 i Marshall."

O to ci chodzi? Nie wiem o co ci chodzi ze mną.

 

Dagger prosił mnie przez jakies 20min zebym gral zgodzilem sie i mowi mi zebym poszedl grac mecze z marshallem i wk213 poszlem a marshall prosto z mostu wyjdz bo robisz lagi na wejsciu i tyle dowidzenia

 

Pewnie o to? Prosiłem cię aby nie rozwalił tego turnieju i grał dalej dla zabawy nie zwracając uwagi na lagi czego nie robiłeś wcześniej... Czy to źle zachęcać? Nie moja wina, że marshall tak powiedział. Ale fakt faktem na twoim serwerze miałem duży ping i gdy ty wszedłeś do nas to wzrósł trochę. Trochę jest to niesprawiedliwe, że gdy ktoś z tobą grał i miał lagi to było dobrze, ale gdy ty przegrywałeś to już źle...

 

No cóż, skoro sobie zasłużyłem to niech tak będzie wg ciebie. Jak uważasz.

Powodzenia w życiu, źle nie chciałem... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.