Skocz do zawartości

deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Jak zauważyliście zmienił się nieco wygląd forum. Jest to spowodowane aktualizacją do najnowszej wersji.

Wszystko udało się bez problemowo, skiny siłą rzeczy muszą być na nowo wgrane, zostaną dodane w godzinach wieczornych.

 

 

Jeżeli zauważyliście jakieś błędy, braki proszę dać znać w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiny zostały dodane.

Standardowy IP.Board

Domyślny ogam.online (ten sam, lekko przerobiony, inne tło ).

Nowy Dark-green

Nowy Graphite - coś dla fanów starszych wersji forów, styl ten można modyfikować w ustawieniach.

Oczywiście jest też IP.Board Mobile dla urządzeń przenośnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja tam wolę ciemniejszy starszy ale ten też ładny.

Nieciekawie jednak wygląda stare szare podświetlenie w menu profilu (na górze jak najedziemy na np. ikonę wiadomości) na tym nowym przezroczysto niebieskim tle. Powinno być takie jak te podświetlenie od nowej zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem, kiedy z komórki wchodzę to włącza mi się wersja mobilna forum dla telefonu. Czasami żeby edytować posty załączam pełną wersję, lecz później nie mogę już załączyć wersji na komórkę. Przed zmianami jesze mogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te linie trzeba z shoutboxa usunąć bo są szpetne ps kiedy aktualizujecie forum do 3.3.3 wersji ipb board bo moje już jest zaktualizowane :D

Najnowszą wersję to ja widzę 3.3.0 alpha, której miesza tylko w seo, więc po co ją wgrywać, skoro nie jest jeszcze wersją skończoną ?

 

 

Co do zmiany na wersję mobilną:

 

"Czasami żeby edytować posty załączam pełną wersję, lecz później nie mogę już załączyć wersji na komórkę. Przed zmianami jesze mogłem."

Został dodany tylko nowy skin, a niemożliwość przełączenia na wersję mobilną ze zwykłej jest już od jakiś 3 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.