Skocz do zawartości

Pomoc w budowie floty


lordlake

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich to mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich.

Chciałbym poprosić doświadczonych graczy, którzy potrafią operowac flotą o pomoc.

Chciałbym powoli zacząć budować jakieś większe ilości statków ale nie mam zupełnie pojęcia na jakich jednostkach się skupić. Chciałbym żeby ktoś napisałby mi jakie jednostki są najbardziej ekonomiczne tzn wydając jak najmniej surowców osiągnać jak najlepsze efekty podczas bitw.

Liczę na pomoc z gór dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM + WR są najsilniejsze.. Jony są niezłe ale bombowce je miażdżą. Najlepiej sam sobie wybierz - bierzesz symulator i jazda xP

 

A NC nie są słabe - taki Lordlake ładnie by od nich wygarnął jak same pancerki postawi ;]

LMy lub NC muszą być przeciw pancernikom, OW to najsilniejszy statek ale za dużo też go nie można, bo czyjeś pancerniki je skoszą zbyt łatwo. Nie zaszkodzi też dodać odrobiny krążowników na LMy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Aurory OW są najlepsze. Może CM jeszcze jakoś sobie radzą ale jak mówiłem lepiej samemu symulować.

I bunkra właśnie nie stawiaj chyba że takiego mega wielkiego za 50 mld pkt xP

Walnij sobie tam od 20 do 100-200kk na planetę WR+LDL i farming z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WR + LDL

Same WR zostaną łatwo skoszone przez Kręgi, same LDL też za łatwo padną z bombkami. Mi się wydaje, że najlepsza proporcja w ilości to 2 WR : 3 LDL no i oczywiście dość Przeciwrakiet, by koszt RMP był większy niż bombek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.