Skocz do zawartości

karaluch - ban na forum


MrWhite

Rekomendowane odpowiedzi

Deusx, proszę Ciebie, jako kierownika o zdjęcie bądź też skrócenie Mojego Bana (14 dni to trochę DUŻO).

 

Warny, które zaważyły na otrzymanie "nagrody", były za:

 

-dublowanie posta

 

-cytowanie gracza (brak kultury, ale to nie były moje słowa)

 

-naśmiewanie się z administracji....

 

No ten ostatni to trochę przegięcie (za niego dostałem jakieś 6 pkt). Ale to był taki spontan i szczerze powiem,że nie wiedziałem, że to był zły dział. Ktoś napisał, że nagroda dla ...... za wkład pracy i osiągi na ogam.online forum/gra.

 

Nie używam bluzgów na forum, nie szydzę z użytkowników (mam do Nich taki sam szacunek, jakim obdarzają mnie).

 

A to, że moje pytania czasem wydają się beznadziejne... No cóż, może Innym użytkownikom się przydadzą odpowiedzi.

 

Mam nadzieje,że moje podanie rozpatrzysz w sposób obiektywny, zwracając uwagę na całokształt i próbę przebicia się mojej osoby przez "weteranów forum".

 

Pozdrawiam

 

 

(osobiście uważam iż tak długie bany winny być TYLKO za zachowanie które ostatnio zaprezentowała elita ame (marshall, seta), nie będę tutaj przytaczał ich slow na sb bo bym bana zarobił sam) pisałem o to raz sam na sb teraz wklejam prośbę samego zainteresowanego pozdrawiam adm White)

 

2h później ........

deus może zmiękniesz troszkę, tym bardziej ze na bana marshalla odpowiedzials nie bo nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deus może zmiękniesz troszkę, tym bardziej ze na bana marshalla odpowiedzials nie bo nie

 

Marshall jak i ty dostaliście bana za 100% warna, czyli na nagminne łamanie regulaminu. Bany za 100% warna są nie do odwołania.

Marshall dostał 60 dni bo to 2x recydywa, ty dostałeś 14 dni bo to pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.