Skocz do zawartości

wojna miedzy L501-LP (THC)


Fighter

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym wrocic do tego tematu bo mysle ze to calkiem dobry i uczciwy pomysl by zrobic wojne z ograniczami zrobic prog do ktorego mozna postawic flote jednorazowo i ten kto ja straci odpada ktory sojusz pierwszy zniszczy przeciwnika wygrywa a ponadto przez 2pierwsze dni ten z sojusznikow ktory nie postawi flote w miare progu wylatuje z sojuszu co o tym sadzic przeciwnicy (wydaje mi sie ze wygranie wojny przez L501 bylo nie fair

dlatego proponowalbym rewanz jesli sie zgodzicie to dobrze jesli nie to chyba ze wzgledu na strach) gra na uczciwych warunkach wedlug mnie piszcie co o tym sadzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsze co można napisać? próg na wojnę? a co to ustawka? chcecie wojny to ją macie a to że wtopa była to skutek za dużej pewności siebie...

 

Fakt nie gram na u2... ale to jest standart...

Pierw ktoś wypowiada wojenkę... a później płacz że sojusz który wygrał dotował/robił coś co przyśpieszyło wzrost flot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja napcham piasku w kieszenie i też z wami będę się bawił :D

 

PS. Też weźcie piasek, bo nie mam zbyt pojemnych kieszeni.

 

PS2. Co by nie było spamu, o ile się nie mylę regulamin wojny, można tylko dostrajać względem regulaminu dla wszystkich ;] Nie zabronisz nikomu się obudować po złomie, ani też nie zmusisz nikogo do odejścia z sojuszu, ze względu na to, że nie chce budować floty ;] I jeszcze próg do którego można stawiać flotę xD znaczy się wszyscy mają mieć po max 10kkk ow i beda takie fajne starcia, 10kkk ow vs 10 kkk ow Xd

 

PS3. Kto ma pożyczyć trochę piasku?? Mi ukradli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadam sie w imieniu Legionu 501. Nie musicie mnie za to kochac ani wiwatować. Zinterpretuje i odniosę sie do większości zdan napisanych przez ciebie fighter.

chciałbym wrocic do tego tematu bo mysle ze to całkiem dobry i uczciwy pomysl by zrobic wojne z ograniczeniami zrobić próg do którego mozna postawić flote jednorazowo

 

Postawie flote jednorazowo ? Nie sądze by kazdy radykalnie myślący człowiek poszedł na taki układ.

 

i ten kto ja straci odpada ktory sojusz pierwszy zniszczy przeciwnika wygrywa a ponadto przez 2pierwsze dni ten z sojusznikow ktory nie postawi flote w miare progu wylatuje z sojuszu co o tym sadzic przeciwnicy (wydaje mi sie ze wygranie wojny przez L501 bylo nie fair

 

Ja jako obrońca demokracji i republikańskich zasad panujących w sojuszu Legion 501 osobiscie nie zgodził bym się (jak i 100%) mych towarzyszy z sojuszu na to by ten kto utraci flotę odlatuje z sojuszu.

 

dlatego proponowalbym rewanz jesli sie zgodzicie to dobrze jesli nie to chyba ze wzgledu na strach) gra na uczciwych warunkach wedlug mnie piszcie co o tym sadzicie

 

Rewanż ? przegraliście wojnę. Dlaczego ? Bo założyciel twego sojuszu Fighter jest totalnym dnem. 0 taktyki i strategii. Przegraliście dlatego ze wasz założyciel najwięcej krzyczał i zawsze mial problemy do legionu. Rewanż ? dobrze jeżeli tak bardzo chcecie bedzie. Na MOICH i moich ludzi zasadach bo to wy wojnę przegraliście. Nie zapomnijcie kto tutaj rozdaje karty. Do czołówki wam duzo brakuje a to z powodu złej orientacji kamikadze w rozwoju jednej prędkości gospodarki w sojuszu. Miedzy waszymi graczami są ogromne luki w doświadczeniu i samym EKO. Przepraszam ale o przegraną wojne możesz TY i twoi koledzy miec pretensje do waszego założyciela. Nie namawiam ale opuście sojusz kamikadze. Ja wam zapewnię sojusz którego do tej pory nie znaliście. Solidny i wspólny oraz planowy rozwój gospodarki miedzy graczami w sojuszu.

 

Zastanówcie sie o co próbujecie walczyć. Wasza walka dyplomatyczna jest w tym momencie na przegranej pozycji. Jeszcze raz apeluje do całego sojuszu THC. Zacznijcie radykalnie podejmować decyzje nie wieźcie w to co wam mowi kamikadze. Chcecie by korporacja kierowała waszą karierą na uniwersum 2 ? Chcecie wojen by flota nie odpoczywała ? Legion nie o takie uniwersum drugie walczy !. Zastanówcie się jeszcze raz.

 

Pozdrawiam temat do zamknięcia. Warunki THC nie do przyjęcia. Dlaczego ? bo jedyny flociaz w waszym sojuszu to przez nasz sojusz tolerowany Brodi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze i brodi jest flociarzem ale napewno nie jedynym minus zastanow sie dobrze co ty piszesz u was sa flociarz bo ja podczas wojny jakos nie widzialem bo jak patrzylem w staty nikogo z L501 nie bylo wiec moze

powiesz ze to my sie chowalismy czy uciekalismy ja osobiscie chcialbym rewanzu ale nic na sile rozumiem co

znaczy slowo ''nie''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie rewanżu? Nie ma problemu, wypowiedzcie normalną wojne i jedziemy, a nie jeszcze będziecie nam swoje warunki stawiać xD Znowu brodi będzie za was wszystkich latał?

Fighter, skoro piszesz, że nikogo od nas w statach nie było, to może zaraz zaczną się podejrzenia o to, że administracja pomogła nam wojne wygrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nie było floty ? haha

 

Skoro nie było floty to jakim cudem wygraliśmy wojne ?

 

Musieliśmy mieć do tego flotę ale wy nawet nie mieliście pomysłu na upolowanie chociaż jednego z lotników z naszego sojuszu.

 

My byliśmy lepiej przygotowani do wojny a wy nawet się nie przygotowaliście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P&M dać ci rade?? weź się rozbiegnij i w drzewo je...nij ok?? może ci się klepki poprzestawiają.... i nie rządź się tak który temat jest do zamknięcia a który nie jest!!! bo nie jesteś tu modem w zasadzie to jedyna ranga jaka tu pasuje do ciebie to nikt... jestes tu NIKIM!!! więc się nie rządź!!!!

 

 

 

Ja bym mu dał warna bo koleś ma we łbie ogam a nie mózg.....

 

 

\\Catalyst

Warn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warn należy sie tobie kamikadze za obraze.

 

Temat do zamknięcia bo wasze warunki są nie do przyjęcia.

 

[wymoderowano]. Tobie nigdy nic nie pasuje. Z idiotami nie bede dyskutować.

 

PS

 

Moje posty

Postów 497

 

a twoje

Postów 53

 

Wiec sie zamknij i wracaj do mamusi.

 

 

\\Catalyst

Warn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.