Skocz do zawartości

gra


kacper1

Rekomendowane odpowiedzi

No kto udowodni, że teraz twój kumpel nie pisał tego posta? :P

1. Konta

 

1) Każde konto jest własnością ogam.online

2) Użytkownik może posiadać tylko jedno konto na danym uniwersum.

3) Zabronione jest używanie botów (programów grających za nas), autoodswieżaczy i pochodnych programów.

 

I tyle.. Nie ma nic odnośnie innych osób korzystających z naszego konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Użytkownik może posiadać tylko jedno konto na danym uniwersum.

 

 

Kilku użytkowników nie może posiadać jednego konta, czyli na jednym koncie może grać tylko jedna osoba.

Wszechstronny punkt, który też uniemożliwia posiada kilku kont przez jednego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus ale masz jakiś dowód ja też mogę rzucać słowa na wiatr... Naprawdę dziwnie tutaj regulamin egzekwujecie...

 

Prawdę mówiąc mogę napisać że wczoraj sklonowałem sobie 300kkk gąsek... i kto w to uwierzy? wszyscy?

kto za to zbanuje? bez dowodów nikt...

 

A nie da się tego sprawdzić jeżeli userzy grali na 1 koncie z jednego ip(jeden komputer) na jednym uni...

 

Co click-i ktoś liczył? czy inaczej dana osoba skanowała niż normalnie? ludzie...

 

Ps. Fakt nie wiem czy nie było to wejście na dane konto z innego ip... bo to już inna bajka...

 

Zasada działania polskiego prawa:

Przestępstwo jest karane tylko gdy można je udowodnić...

 

A Deus wiesz chyba że w przypadku nie uzasadnionego egzekwowanie prawa(w tym przypadku regulaminu) user w płatnych grach jest coś takiego jak rzecznik praw konsumenta... Bo prawnie rzecz biorąc Ty mu odcinasz możliwość wydania środków za które wcześniej zapłacił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się przyznał że ktoś miał wejść ale nie wszedł? Deus ja nic do ciebie nie mam ale jak dla mnie to nie jest przyznanie się do winy...

 

Logował się z innego ip(kompa) to już inna bajka :) bo tylko wtedy jest możliwość wyegzekwowania regulaminu.

 

Wg polskiego prawa:

 

Domniemanie winy nie jest powodem do wyroku skazującego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.