Skocz do zawartości

Dodattki


jestembombowy

Rekomendowane odpowiedzi

Widac ktos chce tu zarobic Gdy dodatki na u2 powinny byc w wiekszym ilosciach wiem ile osob jets preciw bo nie maja pieniedzy na takie glupstwa czemu akurat u2 u3 u4 maja takie same proporcje a nie mialy a u5 bez zmian ? mowi to samo za siebie

 

 

Kto popiera eby byla zwiekszona ilosc dodatkow nie przez promocje tylko po podniesienie ich

Prosiłbym Administracje zeby tego nie zamykali okaze sie ile osob jest przeciw ile za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

to za geologa za dodatki kosztujące 10zl płacicie 20%

My na u5 za geologa, za dodatki kosztujące 10zl, płacimy ponad 70%

wiec to u5 jest w gorszej sytuacji :pije:

Reasumując, chcę by na u5 było tak jak u Was :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty mowisz o przelewie przed ta miana bylo idealnie a nie zmniejszyli ilosc dodatkow za 5 zl o 56 dodatkow i zwiekszyi sobie geologa o 9 razy :P jest to chore czy co? ja nie wiem ta gra jest po to zeby sie bawic a nie zarabiac grube pieniadze na dzieciach takihc jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

On to wymyślił, On ustala zasady :pije:

Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

U nas tez była podwyżka geologów, ale Wy wcześniej mieliście geo na 365dni, my nie.

Teraz jest jak jest. A z tego co napisałeś, jeżeli chodzi o cenę i wartość dodatków, jesteście jakieś 300% w lepszej sytuacji niż my. Więc nie ma co narzekać <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

Nie przesadzaj. :pije:

Jest 5, trzymających się unii. Ludzie grają, bawią się. Wymyślił chłopaczyna, może zarabiać. Też byś pewnie zrobił podwyżkę po jakimś tam czasie, gdybyś włożył tyle trudu i wysiłku na usatysfakcjonowanie tylu graczy, gdyby zbliżały się się święta i w ogóle. Gość ma cierpliwość i robi dobrą robotę, za to mu się należy, wiadomo.Nie wiem czy wiesz, ale powstają tego typu gry. Są dodatki i w ogóle, ale koleś robi promocję, zgarnia kasę, a serwer zamknięty. Więc nie ma co narzekać. :pije:

Zawsze możesz pograć na piątce :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.