Skocz do zawartości

Jak grać?


pzpl

Rekomendowane odpowiedzi

Może trochę głupie pytanie ale zasadnicze: jak grać?

Niektórzy w ciągu miesiąca są w top 100 a ja nadal nie mogę wyjść z 400.

Buduję kopalnie metalu i deutru głównie rzadziej kryształu. Często wymieniam trochę też wojen robię i nic.

Nie mogę za chiny zrobić więcej niż 3-4mld pkt na dzień a jak tyle zrobie to jestem bardzo zadowolony. Ktoś da radę dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najszybciej: dodatki. :D

 

a tak na poważnie:

-kolonie tylko na zimnych, dużych planetach (-80, +300 pól).

-rób ekstartor deuteru i metal, mało kryształu

-satelity zamiast elektrowni

-złomuj

-jak złomujesz to uważaj na flote

-idlerki mają wydobycie, przy godzince farmienia możesz zyskać nawet 2 bln deuteru. :)

 

tyle na chwilę obecną pamiętam, jak masz pytania to pisz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

graj tak:

planety na 133 i 266 - podstawa (zasięg falangi na calosc)

pierwsze buduj: roboty

kop krychy - nie za duzy poziom, lepiej deuter

energia z satelit

fs z moona na moona (ogolnie wszystkie loty floty)

bobmbowce - dobre na obrone

ow - niezle plus w miare pojemnosc

graj uczciwie

:dzieki:

 

ps

wczasie taaku - tyle reckow, by mogly zebrac nawet zlomowanie Ciebie samego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

- podstawa to energia z satelit ot wiem rokopalem wszędzie prawie elektrownie

- zrobiłem głównie metal i deutr kryształ mam na poziomie 90 mld a metal 600 i deutr 140

- kolonie mam na zimnych ale też na dużych planetach bo róźnie bywa z tymi dużymi i zimnymi

- złomuję (tzn. wlatuję na graczy którzy nie mają obronę lub mają śmieszna np. 1 mln wr i biorę zwykle ok 30-40 mld metal 15 mld kryształ i 10 mld deutru)

- niestety mam w jednym układzie i systemie dosyć dużo planet ale są już dobrze rozbudowane (od 52 do 56 metal 40 do 45 kryształ i od 45 do 52 deutru)

- i niestety juz mam tam pobudowane od 10 do 18 lvl terraformerów porozwalane stocznie i wszystko co się da i tak mi miejsca nie starcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

No to tak:

 

- kolonie mam na zimnych ale też na dużych planetach bo róźnie bywa z tymi dużymi i zimnymi

- i niestety juz mam tam pobudowane od 10 do 18 lvl terraformerów porozwalane stocznie i wszystko co się da i tak mi miejsca nie starcza

i top 400?

 

usun zbedne kolonie i zacznij od nowa :głaszcze:

 

szukaj (iI) i wyprzedz tego co juz zbiera z tych planet

 

dolacz do jakiegos sojuszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uniwersum 5 z ilderów sporo nie zdobędziesz, bo to świeże uni, gdzie dobrych farm albo nie ma, albo są już "zajęte" przez kogoś innego.

Po prostu trzeba się rozwijać, im szybciej zmienisz rozkład planet, tym mniej stracisz, choć mając dobry sojusz można pożyczyć falangę, jednak wtedy już nic na własną rękę i to bardzo uciążliwe dla wszystkich.

Obserwuj statystyki, patrz kto we flocie wzrasta, jeżeli jest na twoim poziomie to skanuj i wiadomo :) Z ataków się najwięcej zdobywa.

 

Już nie długo będzie dostępny dość obszerny poradnik na temat gry, latania itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: szybkość wzrostu w statach (jeśli grasz z głową) jest wprost proporcjonalna do czasu spędzonego na graniu. :P

 

Po przeskanowaniu i sfarmieniu idlerów z chociaż jednej gali, bedziesz mial taki naplyw surki, że na początku nie bedziesz nadążał z inwestowaniem.

Oczywiście musisz jak najszybciej rozwijać technologie szpiegowską, żeby bez problemów skanować lepszych graczy.

Zdarza się, że na niektórych planetach leży po 400/100/150 mld m/k/d. Więcej niż twoja jedna planeta jest w stanie wyprodukować przez kilka dni. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak któryś Polak do Tuska : Panie Premierze, jak mamy żyć?

 

Obserwuj forum, pisz jak najwięcej i w końcu sam do tego dojdziesz jak grać. Tyle w tym temacie.

 

No nie do końca takie pytanie zadał, po to jest ten dział, aby zbierać informację i doświadczeni gracze powinni się dzielić z nowymi wszelkimi tajnikami gry. Samo siedzenie na forum na pewno w kilka tygodni nie pozwoli poznać wszystkich tajników gry, trzeba się pytać. Najpierw o ogól a później o bardziej szczegółowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.