Skocz do zawartości

HAXBALL


Dagger157

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie super gra. Dużo emocji jak się w kilku gra. :) Ale do rzeczy. Jest to gra piłkarska, w której staramy się trafić do bramki przeciwnika. Wciąga bardzo. Deusx sprawdzał. ;D Można nawet zrobić w to turniej, który być może zorganizuję jak się nauczycie grać.

Jest wiele stadionów m.in. classic, small, big, hokejowe, zwykłe, ale nie ma rogów... Grać można nawet 11 na 11, ale polecam 1 na 1, 2 na 2, 3 na 3. Jak gra więcej osób to potrzeba stabilnego hosta, aby lagów nie było. Raczej trzeba mieć wyłączone gg, skype itp. aby zbytni nie muliło. Ja niestety nie zrobię, bo nie mam takiego neta. Autów nie ma, piłka odbija się od ścian. Fajnie wychodzą niekiedy różne triki. :) Ja gram w to już 3 miesiące. :)

 

 

Sterowanie: wsad

Strzał: x, ctrl, spacja. (Polecam x, bo spacja niekiedy nie łapie, gdy "biegniemy skośnie")

Linki: http://haxball.com

www.haxball.com

 

Jeśli się podoba dajcie "+" ;D

Hax1.png

Hax2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozemy zrobic zawody sojuszowe wg uni :P

kazdy sojusz wybierze swoja reprezentacje i robim lige ;)

 

Popieram, jak już pisałem na samej górze jak się przygotujecie to zorganizuję taki turniej. Tylko dajcie listę osób, a resztę się zobaczy... :)

Ja chciałem najpierw zrobić taki normalny turniej i zobaczyć ilu będzie chętnych. Min. 12 powinno być, aby zrobić najpierw w kategorii 3 na 3, potem 2 na 2 i mistrz mistrzów, czyli 1 na 1. ;D Więc w kategorii 3 na 3 byłyby 4 drużyny. Ale oczywiście lepiej jak najwięcej :) I musiałby być ktoś z dobrym netem aby room założyć, czyli seta takowy ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestembombowy, nie pisz co chwilę postu z linkiem i hasłem do serwa, wyślij na pw, na shouboxie, albo edytuj swój post dopisując datę aby każdy mógł wiedzieć czy aktualnie i myślałem nad założeniem tematu pt. Room Haxball, gdzie każdy użytkownik może napisać 1 posta, ale tylko z linkiem i hasłem do serwera, a jak wygaśnie to edytować i napisać "NIEWAŻNE" a jak się znowu zachce to edytować i napisać xD Wtedy wszyscy będą wiedzieli kto aktualnie o której gra, a tutaj piszcie wrażenia z gry itp. lub jakieś pomysły dotyczące konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.