Skocz do zawartości

[U4] Armia Zaufanych Flociarzy [AZF] vs. SINSEMILLA [SIN]


Gość PolskoPolski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PolskoPolski

1.Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana.

 

[AZF] Armia Zaufanych Flociarzy vs [sIN] SINSEMILLA

 

2.Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z data i strona, po której się opowiadają : [w przypadku braku takowych pole pozostanie puste.

 

Brak możliwości dołączenia do wojny przez inne sojusze.

 

 

3.System liczenia:

 

 

- procentowy

 

 

4.Warunki zakończenia wojny:

 

08.12.2011 - 20.12.2011

 

Lub osiągnięcie 10.000.000.000 % przez jedną ze stron.

 

5.Minimalny próg raportów liczących się do wojny jest ustalany przez sojusz przed przystąpieniem do działań wojennych i musi znaleźć się w deklaracji wypowiedzenia wojny.

 

 

Minimalne RW od 40.000.000 %

 

 

6. Powód wypowiedzenia wojny.

 

Nuda na uni.

 

 

 

Jeżeli założyciel SIN nie wypowie się do Czwartku do godziny 12:00 wojny nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam tylko jedno pytanie , panowie to samodzielnie się do świąt nie przygotowują skoro w takim czasie wojnę wypowiadacie , jest problem chcemy tej wojny ale są problemy techniczne z netem u jednego z naszych sojuszników , napisałem właśnie do niego sms ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi , mam nadzieję że dojdzie to do skutku w ostateczności ustalimy inny termin , Wy tak na dobrą sprawę też mogliście się jakoś ustawić i nie było by kwasów .W ramach ścisłości to założyciel nie ma neta , mam nadzieje że nie zostanie to wykorzystane przez jakieś hieny, dodam iż konto jest pod stałym nadzorem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro lubicie jak gra wpływa na Was niekorzystnie to droga stoi dla Was otworem , nikt na takie zabawy przed świętami nie wyraża chęci ,więc chyba w tym roku zabawa Wam nie wypali , oczywiście dodam że jak zostaniemy zmuszeni do mobilizacji nie uciekniemy z podwieszonym ogonem i dodam że to nie była prowokacja z naszej strony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PolskoPolski

Nadal nie widzę bezpośredniego zaakceptowania wojny. Prowokacja nie, jedyne co mogę uznać za prowokację to to, że kiedyś z Zorgiem graliśmy moon za moon. Ponad to macie większe szanse, jest Was 5, macie w soju wszystkich z top 70, i macie ładnego ekowca.Po za tym floty są porównywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PolskoPolski

Jako ze zalozyciel SIN ani reprezentant sojuszu SIN (slavior) nie powiedzieli ani tak ani nie, a w regulaminie wojen nic nie pisze o sytuacji ze sojusz nie mowi ani tak ani nie, wojny nie bedzie. Temat do zamkniecia i regulamin do zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.