Skocz do zawartości

Rezygnacja


Kicha

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mówią, na każdego przychodzi pora. Byłeś wzorowym członkiem teamu, dzięki za włożoną pracę, namówienie na nowy skrypt forum, wymyślenie zabawy w złomowanie i można by tutaj wymieniać jeszcze sporo. Gdybyś kiedyś zatęsknił, miejsce w teamie zawsze się dla Ciebie znajdzie.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha, ja ze swojej strony dziękuję Ci za wciągnięcie mnie do Teamu....dzięki za cierpliwość i prowadzenie mnie za rękę jak dziecko we mgle kiedy stawiałam pierwsze kroki jako SGO i GM

 

przepracowaliśmy ze sobą prawie półtora roku

 

DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skobel

Nie znam Cię tak jak pozostali. I wiesz, że nie darzyłem Ciebie sympatią od samego początku (za krytykę - nic osobistego). Jednak po przeczytaniu większej ilości Twoich postów, zmieniłem zdanie :brawo2: Szacuneczek :pije:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłeś pannę, że w końcu Ci przeszły te głupoty jak moderowanie forum?

W każdym razie, gratulację decyzji. Szkoda czasu na ten harmider, który zapewne nie raz tutaj przeżywałeś.

 

 

 

Ps. Deus, rzuciłbyś Kichce range przyjaciela gry, jak chyba żaden zasłużył na to w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłeś pannę, że w końcu Ci przeszły te głupoty jak moderowanie forum?

W każdym razie, gratulację decyzji. Szkoda czasu na ten harmider, który zapewne nie raz tutaj przeżywałeś.

 

 

 

Ps. Deus, rzuciłbyś Kichce range przyjaciela gry, jak chyba żaden zasłużył na to w 100%

Oczywista oczywistość, ale jakoś nie pomyślałem o tym. Ranga ustawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.