Skocz do zawartości

Pomoc nowym graczom


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo uni3 jest najsłabiej rozwniętym uniwersum na całym OGam. Gra na nim najmniej osób, próg punktowy wejścia do top100 jest niższy nawet niż na najnowszym uni5. Stąd wziął się mój pomysł na zachęcenie nowych graczy na rozpoczęcie gry właśnie tam - Uniwersum 3 stoi przed wami otworem.

 

Na czym cała akcja polega?

Akcja polega na pomocy nowym graczom, jak i słabszym, w rozwoju. Nie tylko punktowym, ale także uzupełnieniu ich wiedzy w różne tajniki gry.

 

Komu udzielana będzie pomoc?

Próg punktowy ustaliłam wstępnie na 200.000.000.000 punktów. Po czasie może on wzrosnąć lub zmaleć. Każdy kto ma mniej punktów może skorzystać z oferty. Nie ma ograniczeń co do liczby osób, które mogą brać w tym udział.

 

Jaką pomoc może otrzymać taki gracz?

Po pierwsze - wszelkie niezbędne informacje na temat rozbudowy planet, wysyłania flot i czego tylko dusza zapragnie. Od samych podstaw potrzebnych w grze, do bardziej zaawansowanych technik, z których gracze korzystają.

Po drugie - pomoc w rozbudowie konta, wspomaganie surowcami.

 

Co należy zrobić aby wziąć udział w akcji?

Wystarczy napisać do mnie PW w grze (nick Princess) i zgłosić taką chęć. Reszta szczegółów będzie omawiana już z każdym graczem z osobna, każdego będę traktować indywidualnie.

 

 

Na początku pomysłu, podczas konsultacji z deusem był pomysł, żeby stworzyć do tej akcji sojusz - łatwiejsza komunikacja, wszyscy zebrani razem, jednakże po głębszym przemyśleniu nie będzie go z jednego głównego powodu - wredność graczy nie zna granic i zapewne szły by farmingi czy bóg wie co jeszcze gdyby było na tacy podane, którzy gracze są "dopakowywani" surowcami. Formą komunikacji będzie chat. A całą listę osób, które będą uczestniczyć w tym projekcie będę miała tylko ja i deusx.

 

 

Jeśli ktoś z "top" wyraża również chęć pomocy nowym graczom - chętnie zapraszam na pw. Liczę na Was ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.