Skocz do zawartości

Alternatywa dla zmian w sklepie


browar

Pyt  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uważasz że ten pomysł można by zmodyfikować i wcielić w życie?

    • Tak
      4
    • Nie
      7
    • Po co nowe ceny są ok
      3


Rekomendowane odpowiedzi

A może zamiast podnosić ceny administracja przemyśli mój pomysł :)

 

nowe opcje np

 

Przeniesienie planety z moonem na inne WOLNE współrzędne koszt np 100 dodatków

Brama kwantowa.... skracająca lot (zbieraj, transportuj, stacjonuj, napadaj) w galaktyce do 1 sek [do wybudowania na planecie] koszt budynku 1lvl - 50 dodatkow 2 lvl 100 itd każdy kolejny lvl 100% drożej

1 lvl jeden atak na 24h 2lvl 1 atak na 12h 3lvl 1 atak na 6h itd itd :)

Załączenie urlopu podczas lotu floty -- 100 dodatków

demontownia 100% na 7 dni - 100 dodatków.

 

 

przyklady można mnożyć , jak widać opcji sporo i zawsze jakaś alternatywa....

na same przeniesienie planet mozna max 2,1k dodatkow wydać a wiele osob chetnie by zmienilo rozmieszczenie ale szkoda rozbudowanych planet ;)

 

 

Proszę o wypowiedzi graczy i dodawanie pomysłów jak i samej administracji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.przeniesienie planety ale tylko jedną jednorazowe był by bardzo dobry pomysł bo nie jedna osoba kiedyś zrobiła błąd z kolonizacja xd

2. Załączenie urlopu podczas lotu floty -- 100 dodatków to jest moim zdanie bezsensu bo nigdy nie było tak ze można było właczyć urlop jak flota wraca za mocne ułatwieni dla graczy xd

3. demontownia 100% na 7 dni - 100 dodatków. jak najbardziej jestem za ale 100 dodatków jedna demontownia 100% była by jak najbardziej trafnym pomysłem bo na tydzień to za długo xd

 

tak ja to widzę lekkie zmiany w tym i pewnie Deusx też podejdzie tem pomysł : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie planety z moonem na inne WOLNE współrzędne koszt np 100 dodatków- ok

Brama kwantowa.... skracająca lot (zbieraj, transportuj, stacjonuj, napadaj) w galaktyce do 1 sek -zapomnij czyli mogę Cie zjechać w 1 sek..bezsens każda stojąca na chwilkę flota pada

Załączenie urlopu podczas lotu floty -- 100 dodatków- za łatwo by było..

demontownia 100% na 7 dni - 100 dodatków.-hmmm można przemyslec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PolskoPolski
Załączenie urlopu podczas lotu floty -- 100 dodatków

 

Nierealne - flota by doleciała gdyby została wysłana albo trzeba by było napisać coś takiego, że przy U przy nicku flota automatycznie zawraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie planety z moonem na inne WOLNE współrzędne koszt np 100 dodatków- ok

Brama kwantowa.... skracająca lot (zbieraj, transportuj, stacjonuj, napadaj) w galaktyce do 1 sek -zapomnij czyli mogę Cie zjechać w 1 sek..bezsens każda stojąca na chwilkę flota pada

Załączenie urlopu podczas lotu floty -- 100 dodatków- za łatwo by było..

demontownia 100% na 7 dni - 100 dodatków.-hmmm można przemyslec..

1lot na 24 h :) po 1 po 2 znajdz flote... nawet jak znajdziesz stracisz ja w sek ... a recki musza tradycyjnie leciec:D wiec ... zlomu raczej nie zlapiesz jesli obronca online:)

w 2 strone, zle pusciles recki zezlomowales typa zawsze mozesz dobudowac i w 1 sek... pozamiatac:) ew. chociaż to nieetyczne kraść innym PZ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% demontowni dajemy tylko przy zmianach właściwości statków - nie sądzę by deus się na to zgodził i sam nie widzę w tym sensu.

 

Jedynie z przeniesieniem planety (jednokrotnym dla danej planety) bym się zgodził ale nie wiem czy to jest wykonalne... No i trzeba by to przemyśleć mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% demontowni dajemy tylko przy zmianach właściwości statków - nie sądzę by deus się na to zgodził i sam nie widzę w tym sensu.

 

Jedynie z przeniesieniem planety (jednokrotnym dla danej planety) bym się zgodził ale nie wiem czy to jest wykonalne... No i trzeba by to przemyśleć mocno.

 

no jak nie widzisz sensu demontowni 100% przykładowo komuś coś wpadnie zmiana pracy czy inne sprawy i nie będzie miał jak grać floty a 50 % to jest na prawdę kropla surki jak ktoś ma kawałek floty xd moim zdaniem jednorazowa demontownia za 100 dodatków powinna być : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."1lot na 24 h :) po 1 po 2 znajdz flote... nawet jak znajdziesz stracisz ja w sek ... a recki musza tradycyjnie leciec:D wiec ... zlomu raczej nie zlapiesz jesli obronca online:)"...

 

Ja tradycyjnie recki wysyłam szybciej niż atak a atak wysyłam tak aby był kilka sek przed reckami.Nie problem recki ustawić tak jak pasuje obojętnie ile lot by nie trwał.Obrońca jest na straconej pozycji tak czy siak (przy Twojej opcji) a tak zawsze zostaje blokowanie slotow czy inne kombinacje a tu jak chcesz się obronić nie wiedząc czy ktoś leci czy nie? (bo takiej floty nie da się nawet na podglądzie zobaczyć (lecącej sekundę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje byłyby często używane, przez pół roku ? Potem by każdy przestał grać, bo jakie mam szanse, jeżeli ktoś na mnie leci 1 sek ?

Załączam urlop kiedy chcę, też praktycznie nie do pokonania jestem.

Demontownie mam 100%, atakuje / demontarz i nawet nie muszę tracić na urlop dodatków.

Przenoszenie planety, pomysł kiedyś już padł, nie został on przez nas akceptowany, taka operacja na ogame kosztuje 50 zł, tutaj musiałaby być równie droga, aby przenoszenie planet było związane wyłącznie z jakiś konkretnym celem, złym jej ułożeniem a nie do szybkiego transportu plnaety i atak na przeciwnika.

 

 

Innymi słowy, oprócz przenoszenia planety wszystko inny jest lekko mówiąc absurdem, więc odpada, jak będziecie chcieli przenoszenie planet już bardzo, to się wymyśli może jakiś ogranicznik czasowy na to, aby koszt był tani a planeta się od razu nie przenosiła, tylko za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cel by akurat był.

Koszt FSa i jego czas.

Z czasem i rozwinięciem badań czasy się zmieniają na naszą niekorzyść i byłoby wygodnie przenieść planetę ale nie uważam by było to takie proste, że 20 graczy się zgodzi i wprowadzamy.

 

SPC, nie widzę w tym sensu, bo po prostu oszczędzasz masę surki przez to. To jak dać demontownię za free, bo czym jest te 100 dodatków jak ktoś sobie zdemontuje flotę wartą 50.000 dodatków? Mógłby ją sobie demontować kiedy zapragnie - to nie jest dla niego żadna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie planety z moonem na inne WOLNE współrzędne koszt np 100 dodatków

 

To by było ułatwienie dla flociarzy przy złomowaniu. Tylko i wyłącznie. Po co mają stawiać kolonie, zostawiać sobie lotki, szukać kogoś kto zrobi moona, rozbudować go chociaż minimalnie jak jednym kliknięciem mogliby przenieść całą planetę z rozbudowanym moonem? Byłabym za TYLKO w wypadku gdy ktoś na początku z różnych powodów źle rozmieścił planety bo był nastawiony na grę eko, rozłożył sobie wszystko w jednej gali czy nawet układzie i chce ten błąd naprawić. Ale kto to będzie sprawdzał?

 

Brama kwantowa.... skracająca lot (zbieraj, transportuj, stacjonuj, napadaj) w galaktyce do 1 sek [do wybudowania na planecie] koszt budynku 1lvl - 50 dodatkow 2 lvl 100 itd każdy kolejny lvl 100% drożej

1 lvl jeden atak na 24h 2lvl 1 atak na 12h 3lvl 1 atak na 6h itd itd :)

 

1sekundowe loty? Porażka na starcie, może nawet byłoby ok gdyby wyłączyć z tego misję "napadaj". Jednakże? Stacjonuj? Teleporty są na tyle magiczne, że przeniosą nas w sek za darmo. Transportuj? Ktoś tego używa? Od czego jest bank? Chyba że transport do kogoś. Ale i tak wolałabym poczekać te 3minuty niż wydawać na to pieniądze.

 

Załączenie urlopu podczas lotu floty -- 100 dodatków

 

W tym wypadku nikogo nie dałoby się zezłomować. Dosłownie nikogo. Męczysz się, ściagasz moony a ofiara Ci robi psikusa i idzie sobie na urlop. Pomysłowe ; ]

 

demontownia 100% na 7 dni - 100 dodatków.

 

No tak, za dużo flot lata. Trzeba i to zmienić.

 

 

Dodając do tego, że koszty tych propozycji są śmiesznie niskie - jestem podwójnie na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszenie planety, pomysł kiedyś już padł, nie został on przez nas akceptowany, taka operacja na ogame kosztuje 50 zł, tutaj musiałaby być równie droga, aby przenoszenie planet było związane wyłącznie z jakiś konkretnym celem, złym jej ułożeniem a nie do szybkiego transportu plnaety i atak na przeciwnika.

 

 

skrypt może liczyć wartość punktową floty na danej planecie, > x, przenoszenie niemożliwe, proste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brama kwantowa.... skracająca lot (zbieraj, transportuj, stacjonuj, napadaj) w galaktyce do 1 sek [do wybudowania na planecie] koszt budynku 1lvl - 50 dodatkow 2 lvl 100 itd każdy kolejny lvl 100% drożej

 

Proszę o wypowiedzi graczy i dodawanie pomysłów jak i samej administracji;)

To jest 100% trafiony pomysł (nigdzie w grach tego typu nie widziałem takiej zabawki).

Pod warunkiem, że prócz zdobycia za dodatki takowej bramy, można ją jeszcze wybudować. Na wysoko rozbudowanym księżycu, tj. teleport 16 , falanga 20.

 

Przy czym, dodatkowo użycie takiej bramy, to:

-jednorazowo, 20x cena użycia falangi,

-używanie raz na 6 godzin przy pierwszym lvl

-brak możliwości użycia teleportu w czasie używania (czasu) bramy

-czas do celu (przy użyciu bramy) 10 sek

 

 

 

Lethal, wystawiłeś mi minusa za post - 2 minuty po jego pojawieniu się tu. Może to uzasadnij. Chyba, że go nie zrozumiałeś....

Edytowane przez skobel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

Dostałeś minusa za beznadziejną, niezrozumiałą, nic nie wnoszącą do tematu wypowiedź, która powinna być oznaczona jako Spam. Tak samo jak spamem jest post, napisany nad tym postem, jak i również ten post (mój).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.