Skocz do zawartości

Bład nowego sklepu


Ruby

Rekomendowane odpowiedzi

To bardzo dziwne, bo z pakietami nic nie zostało robione, wręcz mamy kopię bazy danych zaraz przed zmianami, więc szybko możemy to sprawdzać o ile dasz oficjalne "zlecenie".

 

A z surowcami to Ci się coś pomyliło, skoro masz połowę mniej znaczy to, że geolog był aktywny na twoim koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś wszystkich oficerów na MAX poziomie, tak mówisz, sprawdziłem tak było dodatkowo miałeś aktywnych oficerów starszych (nie było ich na liście, można je było za surowce kiedyś kupić), dodatkowo 30 punktów oficerskich luzem.

 

Konto nie miało płatności przez okres od zmian do zgłoszenia.

 

Zwrot za oficerów to dokładnie: 96 dodatków na "stare", na "nowe" to 481 (pięciokrotność).

Zlecenie kupna geologów nie było wykonane ani razu, tabela aktywności jest modyfikowana przez skrypt, jednak tabela czasu, do którego geolog jest aktywny nie jest nadpisywana "sztywno", tylko porównywana, tj. time > czas trwania geologa lub dodawana, czyli:

W przypadku zera (pierwszym zakupie) jest to na sztywno, ale przy pierwszym razie to konieczność, czyli CTG (czas trwania geologa)

CTG = time + 14 dni

następnym razem jest to

CTG = CTG + 14 i za każdym kolejnym tak jest.

 

Nawet przy niemożliwym, ale przyjmijmy tę wersję, nadpisało się na sztywno po drugim razie to tak czy owak zamiast np. 28 dni powinieneś mieć 14.

 

Jednak nie ma co opierać się powyższymi obliczeniami, co tak czy owak jakieś liczby zamiast zera powinny być, a jak nie ma wynik jest jeden, geolog nigdy nie był wykupowany, mówiłeś, że aktywny już był, a w żadnym pliku i w żadnym zapytaniu nie ma linijki "CTG = 0". CTG nigdy nie jest zerowane lub odejmowane.

Dajmy drugi argument, na u4 i u5 nigdy takiego problemu nie było z oficerami, nigdy się najmniejszy problem nie dział a to ten sam identyczny skrypt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę jak było dostałem zwrotu za starych oficerów i zaraz kupiłem dwa pakiety geologa+ i teraz ich nie ma :) a z tego co czytam powinienem dostać jeszcze ponad 400 dodatków. Do tej pory otrzymałem 61 dodatków z czego 53 raz i drugi raz 8 nie wiem co jest grane mi nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.