Skocz do zawartości

Wojna na uni2 L501 - L-P


KAMIKADZE21

Rekomendowane odpowiedzi

HMMMMMMMM.... kolega PM stworzył sojusz pełen tchórzy którzy prawie tydzień przed zakończeniem wojny zdemontowali floty..... a dlaczego??!!... pewnie dlatego ze to lamy i boją się że by przegrali tę wojnę skoro takie z was kozaki to zapraszam do powtórzenia wojny między naszymi sojuszami i skoro uważacie się za ''FIGHTERÓW'' to zasady są następujące

 

 

1. wojna zaczyna się z dniem 1 grudnia....

 

2. zakaz rozbijania się o czyjąś obrone tak jak wy to zrobiliście...

 

3. zakaz demontowania floty do czasu zakończenia wojny a gracz który zostanie zezłomowany ma całkowity zakaz odbudowy i dalszej walki....

 

4. wojna zacznie się jak wymieniłem w punkcie pierwszym z dniem 1 grudnia a zakończy z dniem unicestwienia wszystkich graczy z danego sojuszu lub do 24grudnia...

 

Jeżeli uważacie sie za takiach wielkich kozaczków myślę że te warunki nie będą dla was problemem ;) bo jak narazie zachowaliście się jak lamy i nie myślcie sobie że zmienimy nazwe sojuszu bo ja uważam ze to my wygraliśmy tę wojnę bo gdy by nie wasze rozbijanie sie o bunkry u nas tak by właśnie było ;) aaaa i zapraszam P&M do wzięcia udziału w wojnie bo taki cwaniak taki kozak ale jak widać tylko na forum hahahahah :D pozdrawiam i do 1 grudnia bo czy przyjmiecie tę wojnę czy nie i tak was będziemy jechać ;) chyba ze na urlopy pouciekacie ;P przykładem tego że to sojusz pełen LAM to może wkleje pewną rozmowe z gg ;D

 

 

Brasilas

2011-11-12 15:33:30

co kolego mam z tobą zrobić ?

2011-11-12 15:33:39

nie robi sie ataków bez mona

 

 

 

KAMIKADZE21

2011-11-12 15:33:46

ze co?

 

 

 

Brasilas

2011-11-12 15:33:55

ma cie na fali

 

 

 

KAMIKADZE21

2011-11-12 15:34:03

kto??

 

 

 

Brasilas

2011-11-12 15:34:12

ja

 

 

 

KAMIKADZE21

2011-11-12 15:34:22

no i co z tego??

 

 

 

Brasilas

2011-11-12 15:34:39

nie chce mi sie floty ruszać

2011-11-12 15:34:46

dziś masz szczęście

 

 

 

KAMIKADZE21

2011-11-12 15:34:56

ruszaj z chęcią popatrze na to widowisko:D

 

Hmmm taki bojowy sojusz a kolega BRASILAS miał mnie na fali miał 3 razy taka flote jak ja i co bał sie ruszyć?? czy może ruszył go sentyment z dawnych czasów jak gralismy razem na uni3?? a może to mój kret w sojuszu L501 ;D ?? proponował bym wam to rozpatrzyć bo troche dziwne to że podczas wojny gracz sojuszu z którym mam wojnę oszczędza mnie ;D i proszę kiche i innych adminów o nie usuwanie tego tematu ani nie blokowanie go bo zamknoł poprzedni temat więc musiałem zrobić nowy a po drugie po to jest forum żeby na nim dyskutować pozdro i do 01.12.2011r L501 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamikadze skoro z ciebie taki fighter to co miala znaczyć ta wiadomość podczas ataku na jednego z twoich sojuszników: "zawróc te swoje 2kk gąsek chyba ze hcesz je stracić zaraz;)) w sumie jak stracisz to nabijemy sobie % w wojnie z wami ;D"

Miałes 12 min żeby sie podstawić,a ty co zamiast szybciutko flotke postawic to tylko straszysz. Cały dzień z tego niezłą beke miałem. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. zakaz demontowania floty do czasu zakończenia wojny a gracz który zostanie zezłomowany ma całkowity zakaz odbudowy i dalszej walki....

 

co to za zasada ????

 

 

 

szkoda że naszej dalszej rozmowy nie wkleiłeś :)

jak bym nie miał fsa to byś wylądował w reckach ;D

ledwo ci napisałem że m,usze troche popolować a ty odrazu uciekłeś na urlop ;/;/

mówisz że mu lamy jesteśmy ?

ciekawe kto 2 razy podczas wojny na urlop uciekał leszczu?

ja tam jestem za wojną tylko myśle że ktoś inny oprócz brodgo postawi od was flote i nie ucieknie na urlop ?

bo z waszego sojuszu mam tylko do brodiego szacunek bo tylko on wie na czym polega wojna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafalek fafalek fafalek...

 

Musze cie rozczarować. Wojny nie będzie :) Jestes pionkiem dla naszego sojuszu. Wojne przegrałeś i do tego podkulasz ogon i sadzisz ze twoj sojusz wygrał wojne. Wynik mowi sam za siebie. Mówisz WY chcecie wojny ? ... Masz na myśli jedynie brodiego ?.

 

Nie bede komentował tego tematu ale jedynie zaznaczę ze jest to publiczne zniesławienie Legionu 501 który jest WSPÓLNOTĄ a nie sojuszem takich lam jak ty. Szkoda na ciebie czasu i prądu. Odpadłeś. Przegrałeś. Jesteś totalnym dnem i tym co napisał neonek.

 

Wojny nie będzie bo legion nie daje drugiej szansy. Znowu po dupce dostaniesz i będziesz płakać ja sie w to nie bawię dzieciaku.

 

Zasady które podałeś są wyssane z palca by pokazać na forum kim ty to nie jesteś hee.

 

Poza tym ta rozmowa z GG mogla byc sfałszowana i nikt o IQ większym niz 30 nie uwierzy w te bajeczkę.

 

Jesteś dnem i totalna dziurką w systemie.

 

Twój sojusz przegrał a ty nie potrafisz zachować się honorowo :

1. Nie dotrzymujesz umowy która sam przedstawiłeś (Twoj sojusz zamienia nazwę na LAMY)

2. Nie potrafisz pogodzić się z porażką.

 

Bądź mężczyzną nie babą i odpuść sobie ;)

 

Tyle mego. Nerwy mnie poniosły i musiałem odpisać na ten post. Więcej sie nie zniże do poziomu założyciela tematu.

 

Pozdrawiam Plus&Minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.