Skocz do zawartości

Podwyzka ilosci Dodatkow


jestembombowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gralem i Patrzylem caly czas w ten sklep

i tak sobie pomyslalem ile ja bym musial kasy wydac zeby zrobic przynajmniej 1kkk ow

liczylem liczylem az wyszlo mi 76 zl

a te 1kkk ow to marna rzecz na uni5 Proponowal Bym

 

 

Uni 5 to juz istnieje troche czasu pomyslałem wiec zeby zwiekszyc ilosc kupowanych dodatkow zamiast 20 np 60 bo to smiesznie wyglada.

ale coz kazdy chce zarobic czekam na odp i Na propozycje jak i na Administracjie.

Pozdrawiam Goraco Caly Ogam i Jego Administratorow i kochanego załozyciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa to jest, że te dodatki istnieją tak w ogóle, a raczej możliwość kupna surowca/floty za nie.

Ale skoro już muszą być [he, he, he] to niech ceny jak i ilość zostaną takie jakie sa, bo dopiero ludzie zaczeli by popisywać się grubością portwela, a nie umiejętnościami. Niby łatwo takiego delikwenta rozmontować, ale jak właduje wszystko w eko i zrobi to powiedzmy z głową, wtedy już rodzi się mały problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1kkk OW stoi 267 dodatków dzielone na pakiet 90 dodatków za 19 zł da 3 SMSy o łącznej wartości 57 zł.

Skędy 1/3 większy koszt wyszedł to ja nie wiem ale co tam... :P

 

uni5 stoi prawie pół roku, więc chyba można by wyrównać cenny dodatków z pozostałymi uni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie nie nie i nie, jestem całkowicie na nie. Tylko te dodatki.. Ciągle dodatki.. Byłaby to kolejna korzyść dla osób z dużą ilością kasy i kolejne zniechęcenie dla osób nie wydających kasę na tą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ludzie przestają, grać to właśnie przez dodatki. Postawi sobie taki noobek flotę za kasę i szybko ją traci, więc przestaje grać. Tak jak jest teraz jest dobrze. Może jeszcze zdejmiemy limit z badań za dodatki i normalny gracz nikogo nie przeskanuje bo będzie miał o 50lvl niższą tech. szpiegowską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.