Skocz do zawartości

Moja opinia o administracji jak i graczach.


Plus&Minus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam trochę juz tutaj bawię i poznałem trochę ludu jak i administrację. Wiec zaczynajmy

 

Administracja :

 

Deusx - Dobry człowiek. Moze trochę zadzierający nosa w niektórych sprawach :D Ale mimo wszystko odwala kawal roboty. Coraz to szybsza gra, coraz mniej bugów, coraz więcej atrakcji wprowadzonych w gre... a co najlepsze coraz to pretensjonalniejsze skrypty. Wymieniać można było by w nieskończoność. Jest dobry w tym co robi. Także i łaskawy jezeli chodzi o bany/unbany. Za to wszystko duży +. Jeżeli chodzi o minusy to jedynie te ciągle trwające promocje w sklepie i uni5 które miało byc bez dodatków a jednak tam są. To takie dziury jak widzicie.

 

Kicha - Człowiek ludu. Gdyby nie ten chlop to forum by nie istniało. Zarządzanie forum w skali od 1 do 10 to 11. Dba o czystość forum i o poprawne wyrażanie sie na SB :D Nieraz staje sie jednostronny jeżeli chodzi o jego bliższych znajomych z gry... ale mi to az tak nie przeszkadza.

 

NightGhoust - Możecie mówić sobie co chcecie. Mnie jeszcze nigdy nie olała :* Chyba jedna z najbardziej sprawiedliwych kobiet grających w tego typu gry jakie miałem okazję spotkać. Nigdy nie zdarzyło mi się by nie odpisała na moją prywatną wiadomość. Jej rady oraz rozwiązania problemów zawsze były trafne. Wielki plus za to wszystko ^^ minusów nie podam bo o kobietach źle sie nie powinno mówić xD

 

Neriel - Zna sie na tym co robi i widać ze lekcje informatyki w gimnazjum na Excelu nie poszły na marne. Tyle mego.

 

Augenloss - Cicha woda. Jeszcze nie widziałem co potrafi... mimo wszystko widnieje jako top2 na uni2 :D Co tutaj duzo mówić... na pewno lubi dawać bany gorzej z zajrzeniem do tematu z odwołaniami. Lecz mimo wszystko tam zagląda.

 

No to teraz gracze.......

 

Wolfmark aka Sueey - Zaczynam od niego bo to była pierwsza osoba jaką poznałem na ogam. Człowiek czynu. Latanie z nim to prawdziwa gratka. Wierny kompan w wielu lotach i nie tylko. Oj sie działo :D Szkoda ze nie gra aktywnie, uni2 wyglądało by inaczej.

 

kedah - Ziomek z dawnych lat. Gram z tym typkiem okolo 3 lat. Było kilka siwych akcji ale jednak zyjem w pokoju i w zaufaniu powierzyłem mu wladze w Legionie. Dobry flociaz. Moze tutaj tego nie okazuje ale juz widziałem co ten chłopak potrafi. Szkoda tylko ze nie siedzi w tym aktywnie.

 

Karooolu - Nie wiem czy jeszcze gra... straciłem z nim kontakt z pol roku temu. Majac mała ilosc floty potrafi nią czynić cuda. Slaby ekonom ale flociaz zaje!@#$%.

 

RR4LiFE - Przeciętny jeżeli chodzi o flotę. Potrafi sie nią posługiwać ale nieraz zdarzają mu się wpadki. Jedyny gracz któremu ufam bezgranicznie (jeżeli chodzi o grę) Wierny kompan od czasu powstania Legionu 501. Pomaga mi w zarządzaniu sojuszem oraz główny Ideolog naszej polityki.

 

WNC - Stary wyga... Co tutaj dużo sie rozpisywać. Ma ogromne zasoby w banku a utrata 30kkk OW nie boli go ani troche. Człowiek ktory towarzyszy mi jeszcze za czasów gdy zaczynałem gre.

 

Mirai - Jak mówi przysłowie "cicha woda brzegi rwie". Moze nie jest aktywny zbytnio ale zawsze jest tam gdzie go potrzeba. Informatyk i doskonały flociaz chociaz z tego co wiem żadnego ze swoich SJ/ST nie wystawił na forum. Kolejny z Legionistów którzy są od samego początku w sojuszu.

 

Brasilas - Mlody z deka ogarnięty gracz. Byl w Legionie od niemal samego początku i pomagał tworzyć struktury sojuszu. Wielki plus da kolegi za to wszystko co uczynił dla dobra sojuszu. Dobrze posługuje się flotą. Jak z eko ? sie nie chwalił... Są i złe strony tego gracza. Latal pod sztandarami RIPu :D Jednak wszystkie przewinienia zostały mu wybaczone bo mimo złamania pewnych reguł nigdy nie podniósł floty na swoich byłych sojuszników. Teraz znów jego planety są pod sztandarem Legionu i z tego jestem dumny.

 

slawekbest - Stary kompan. Chociaż aktywne kontakty sie zerwały... nigdy nie powiedział bym nic złego na temat tego człowieka. Dobry flociaz i niezły ekonom.

 

Dymek aka LNT - Gówniarz jakich niemało w grze. Zawsze wpycha swoje 4 litery gdzie nie trzeba. Duzo mini przekrętów i banów. Wbił scyzoryk w plecy swojemu sojusznikowi. Mega lama grająca na wh w CSie. Mimo wszystko jeden z lepszych lataczy tej gierki z jakimi przyszło mi grac i pracować... za co wielki + dla niego.

 

Brodi - Jedyny wróg sojuszu Legion 501 ktory ma znacznie wieksze poszanowanie niz reszta LP. Flociaz jakich mało. Gra czysto to mi sie w nim podoba.

 

Nyczu - Zwariowany koles. Większego popaprańca nie widziałem w pozytywnym sensie tych słów znaczeniu. "Gracz z którym mógłbym konta kraść" hehe. Zawsze pozytywne poczucie humoru i do puki bede tutaj grac do póty bede go pamiętać.

 

Zbójnik - Mimo ze moja znajomość z owym graczem nie trwa długo to i tak mogę wywnioskować kilka rzeczy... No jak juz zaczelem to na pewno dobry flociaz. Flota w jego rękach to jak Karabin snajperski w rękach strzelca wyborowego. Pewny siebie i zawsze stawiający na swoim. Ciężki orzech do zgryzienia. Mimo to do tej pory nie mam argumentów by powiedziec ze zbójnik to prawdziwy zbój z tatr.

 

Na koniec zostawiłem sobie największa lamke tej gry. Bugusera i pseudoflociaza. Fafalek aka KAMIKADZE. Przeglądając ST i SJ uni3 można stwierdzić ze ten gracz nie ma pojęcia o co w tej grze wgl chodzi. Zdarzyło mu sie trafić kilka flotek ale to raczej stojących xD a jak juz była to wracająca z fsa to dam sobie ręke uciąć ze korzystał z falangatora a dzięki znajomości ze skuzim to ten drugi go nie zgłaszał ze z owego programu korzysta. Założyciel sojuszu który nie ma prawa istnieć na uniwersum 2. Mocny w słowach a w wojnie nie bierze udziału. Arogancki i agresywny. Kilka rad dla ciebie kolego. Zmień swoje podejście do gry... zmień nick i zacznij od nowa. Nie posiadam argumentów ktore wskazywały by na pozytywne aspekty tego gracza... Mimo wszystko jestem otwarty na ludzi. Moze kiedy sie zmienisz i zaczniesz myslec radykalnie to cie polubię :P

 

Moja opinia o sojuszach :

 

Legion 501 - Jedyny w swoim rodzaju... wciąż pnąca sie potęga gospodarcza na uni2. Niebawem minie rok od kiedy sojusz stanowi/ł alternatywę miedzy Aeonem a RIPem. Sojusz prowadze sam i oddaje się w calosci sprawą jakie są przedstawiane w jego obrębie. Do puki ostatni gracz nie opuści tego sojuszu bede fanatycznie stawał i osłaniał nazwę oraz honor tego sojuszu.

 

Gwardia Biało Czerwoni - Chroscik, olimp i reszta bandziorów z którymi miałem okazje polatać na uni4... Pozdrowienia dla was bo jestescie moim zdaniem elitą tego uniwersum :)

 

Aeon Empire - Wedle panujących zasad w sojuszu Legion 501 największy wróg polityczny mojego sojuszu. Destrukcyjna agresywność tego sojuszu doprowadziła juz do odejścia niejednego nowego gracza z uniwersum 2. Mimo to muszę przyznać ze Catalyst w tym sojuszu jest chyba najbardziej uczciwy... nie mowie ze go uwielbiam.

 

RIP - Drugi sojusz imperialny który 'BYŁ' wrogiem politycznym mego Legionu. Chyba jedyny sojusz w którym grali gracze znacznie czysciej niz w AE. Mimo to ataki ze strony RIP na nowych graczy posiadających flote dysfalifikowalo jakie kol wiek kontakty dyplomatyczne.

 

|LEGIONY POTĘPIONYCH| - Przytułek. Taki oto przydomek otrzymał ten "sojusz" w szeregach Legionu. Nie uznawany przez moj sojusz jako w pełni działający system. Sojusz w którym jedynym poczciwym graczem jest Brodi. Reszta to albo dzieciaki albo gracze którzy chowają sie pod skrzydlami lepszych graczy takich jak elektra i catalyst. Sojusz nie powinien istnieć. 2/3 opisu zostało skradzione. Tyle mego.

 

To wszystko. Jezeli któryś z was szanownych przedstawicieli władzy na ogam nie został tutaj wymieniony to znaczy ze nie mam zdania na twoj temat lub po prostu cie nie znam na tyle by przedstawić cie z perspektywy mojego widzenia. To samo sie tyczy graczy ;P

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymek aka LNT - Gówniarz jakich niemało w grze. Zawsze wpycha swoje 4 litery gdzie nie trzeba. Duzo mini przekrętów i banów. Wbił scyzoryk w plecy swojemu sojusznikowi. Mega lama grająca na wh w CSie. Mimo wszystko jeden z lepszych lataczy tej gierki z jakimi przyszło mi grac i pracować... za co wielki + dla niego.

 

Kilka pytań odnośnie tego.

 

Dlaczego według Ciebie jestem gówniarzem?

Gdzie wepchałem swoje 4 litery?

 

Co do latacza, też nie jestem świetny, heh. Ale dzięki.

 

Reszta się zgadza. Niestety. xD

 

down@:

raz odpaliłem bo mnie boteq wkurzał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam trochę juz tutaj bawię i poznałem trochę ludu jak i administrację. Wiec zaczynajmy

 

Administracja :

 

Deusx - Dobry człowiek. Moze trochę zadzierający nosa w niektórych sprawach :biggrin: Ale mimo wszystko odwala kawal roboty. Coraz to szybsza gra, coraz mniej bugów, coraz więcej atrakcji wprowadzonych w gre... a co najlepsze coraz to pretensjonalniejsze skrypty. Wymieniać można było by w nieskończoność. Jest dobry w tym co robi. Także i łaskawy jezeli chodzi o bany/unbany. Za to wszystko duży +. Jeżeli chodzi o minusy to jedynie te ciągle trwające promocje w sklepie i uni5 które miało byc bez dodatków a jednak tam są. To takie dziury jak widzicie.

 

Kicha - Człowiek ludu. Gdyby nie ten chlop to forum by nie istniało. Zarządzanie forum w skali od 1 do 10 to 11. Dba o czystość forum i o poprawne wyrażanie sie na SB :biggrin: Nieraz staje sie jednostronny jeżeli chodzi o jego bliższych znajomych z gry... ale mi to az tak nie przeszkadza.

 

NightGhoust - Możecie mówić sobie co chcecie. Mnie jeszcze nigdy nie olała :* Chyba jedna z najbardziej sprawiedliwych kobiet grających w tego typu gry jakie miałem okazję spotkać. Nigdy nie zdarzyło mi się by nie odpisała na moją prywatną wiadomość. Jej rady oraz rozwiązania problemów zawsze były trafne. Wielki plus za to wszystko ^^ minusów nie podam bo o kobietach źle sie nie powinno mówić xD

 

Neriel - Zna sie na tym co robi i widać ze lekcje informatyki w gimnazjum na Excelu nie poszły na marne. Tyle mego.

 

Augenloss - Cicha woda. Jeszcze nie widziałem co potrafi... mimo wszystko widnieje jako top2 na uni2 :biggrin: Co tutaj duzo mówić... na pewno lubi dawać bany gorzej z zajrzeniem do tematu z odwołaniami. Lecz mimo wszystko tam zagląda.

 

No to teraz gracze.......

 

Wolfmark aka Sueey - Zaczynam od niego bo to była pierwsza osoba jaką poznałem na ogam. Człowiek czynu. Latanie z nim to prawdziwa gratka. Wierny kompan w wielu lotach i nie tylko. Oj sie działo :biggrin: Szkoda ze nie gra aktywnie, uni2 wyglądało by inaczej.

 

kedah - Ziomek z dawnych lat. Gram z tym typkiem okolo 3 lat. Było kilka siwych akcji ale jednak zyjem w pokoju i w zaufaniu powierzyłem mu wladze w Legionie. Dobry flociaz. Moze tutaj tego nie okazuje ale juz widziałem co ten chłopak potrafi. Szkoda tylko ze nie siedzi w tym aktywnie.

 

Karooolu - Nie wiem czy jeszcze gra... straciłem z nim kontakt z pol roku temu. Majac mała ilosc floty potrafi nią czynić cuda. Slaby ekonom ale flociaz zaje!@#$%.

 

RR4LiFE - Przeciętny jeżeli chodzi o flotę. Potrafi sie nią posługiwać ale nieraz zdarzają mu się wpadki. Jedyny gracz któremu ufam bezgranicznie (jeżeli chodzi o grę) Wierny kompan od czasu powstania Legionu 501. Pomaga mi w zarządzaniu sojuszem oraz główny Ideolog naszej polityki.

 

WNC - Stary wyga... Co tutaj dużo sie rozpisywać. Ma ogromne zasoby w banku a utrata 30kkk OW nie boli go ani troche. Człowiek ktory towarzyszy mi jeszcze za czasów gdy zaczynałem gre.

 

Mirai - Jak mówi przysłowie "cicha woda brzegi rwie". Moze nie jest aktywny zbytnio ale zawsze jest tam gdzie go potrzeba. Informatyk i doskonały flociaz chociaz z tego co wiem żadnego ze swoich SJ/ST nie wystawił na forum. Kolejny z Legionistów którzy są od samego początku w sojuszu.

 

Brasilas - Mlody z deka ogarnięty gracz. Byl w Legionie od niemal samego początku i pomagał tworzyć struktury sojuszu. Wielki plus da kolegi za to wszystko co uczynił dla dobra sojuszu. Dobrze posługuje się flotą. Jak z eko ? sie nie chwalił... Są i złe strony tego gracza. Latal pod sztandarami RIPu :biggrin: Jednak wszystkie przewinienia zostały mu wybaczone bo mimo złamania pewnych reguł nigdy nie podniósł floty na swoich byłych sojuszników. Teraz znów jego planety są pod sztandarem Legionu i z tego jestem dumny.

 

slawekbest - Stary kompan. Chociaż aktywne kontakty sie zerwały... nigdy nie powiedział bym nic złego na temat tego człowieka. Dobry flociaz i niezły ekonom.

 

Dymek aka LNT - Gówniarz jakich niemało w grze. Zawsze wpycha swoje 4 litery gdzie nie trzeba. Duzo mini przekrętów i banów. Wbił scyzoryk w plecy swojemu sojusznikowi. Mega lama grająca na wh w CSie. Mimo wszystko jeden z lepszych lataczy tej gierki z jakimi przyszło mi grac i pracować... za co wielki + dla niego.

 

Brodi - Jedyny wróg sojuszu Legion 501 ktory ma znacznie wieksze poszanowanie niz reszta LP. Flociaz jakich mało. Gra czysto to mi sie w nim podoba.

 

Nyczu - Zwariowany koles. Większego popaprańca nie widziałem w pozytywnym sensie tych słów znaczeniu. "Gracz z którym mógłbym konta kraść" hehe. Zawsze pozytywne poczucie humoru i do puki bede tutaj grac do póty bede go pamiętać.

 

Zbójnik - Mimo ze moja znajomość z owym graczem nie trwa długo to i tak mogę wywnioskować kilka rzeczy... No jak juz zaczelem to na pewno dobry flociaz. Flota w jego rękach to jak Karabin snajperski w rękach strzelca wyborowego. Pewny siebie i zawsze stawiający na swoim. Ciężki orzech do zgryzienia. Mimo to do tej pory nie mam argumentów by powiedziec ze zbójnik to prawdziwy zbój z tatr.

 

Na koniec zostawiłem sobie największa lamke tej gry. Bugusera i pseudoflociaza. Fafalek aka KAMIKADZE. Przeglądając ST i SJ uni3 można stwierdzić ze ten gracz nie ma pojęcia o co w tej grze wgl chodzi. Zdarzyło mu sie trafić kilka flotek ale to raczej stojących xD a jak juz była to wracająca z fsa to dam sobie ręke uciąć ze korzystał z falangatora a dzięki znajomości ze skuzim to ten drugi go nie zgłaszał ze z owego programu korzysta. Założyciel sojuszu który nie ma prawa istnieć na uniwersum 2. Mocny w słowach a w wojnie nie bierze udziału. Arogancki i agresywny. Kilka rad dla ciebie kolego. Zmień swoje podejście do gry... zmień nick i zacznij od nowa. Nie posiadam argumentów ktore wskazywały by na pozytywne aspekty tego gracza... Mimo wszystko jestem otwarty na ludzi. Moze kiedy sie zmienisz i zaczniesz myslec radykalnie to cie polubię :tongue:

 

Moja opinia o sojuszach :

 

Legion 501 - Jedyny w swoim rodzaju... wciąż pnąca sie potęga gospodarcza na uni2. Niebawem minie rok od kiedy sojusz stanowi/ł alternatywę miedzy Aeonem a RIPem. Sojusz prowadze sam i oddaje się w calosci sprawą jakie są przedstawiane w jego obrębie. Do puki ostatni gracz nie opuści tego sojuszu bede fanatycznie stawał i osłaniał nazwę oraz honor tego sojuszu.

 

Gwardia Biało Czerwoni - Chroscik, olimp i reszta bandziorów z którymi miałem okazje polatać na uni4... Pozdrowienia dla was bo jestescie moim zdaniem elitą tego uniwersum :smile:

 

Aeon Empire - Wedle panujących zasad w sojuszu Legion 501 największy wróg polityczny mojego sojuszu. Destrukcyjna agresywność tego sojuszu doprowadziła juz do odejścia niejednego nowego gracza z uniwersum 2. Mimo to muszę przyznać ze Catalyst w tym sojuszu jest chyba najbardziej uczciwy... nie mowie ze go uwielbiam.

 

RIP - Drugi sojusz imperialny który 'BYŁ' wrogiem politycznym mego Legionu. Chyba jedyny sojusz w którym grali gracze znacznie czysciej niz w AE. Mimo to ataki ze strony RIP na nowych graczy posiadających flote dysfalifikowalo jakie kol wiek kontakty dyplomatyczne.

 

|LEGIONY POTĘPIONYCH| - Przytułek. Taki oto przydomek otrzymał ten "sojusz" w szeregach Legionu. Nie uznawany przez moj sojusz jako w pełni działający system. Sojusz w którym jedynym poczciwym graczem jest Brodi. Reszta to albo dzieciaki albo gracze którzy chowają sie pod skrzydlami lepszych graczy takich jak elektra i catalyst. Sojusz nie powinien istnieć. 2/3 opisu zostało skradzione. Tyle mego.

 

To wszystko. Jezeli któryś z was szanownych przedstawicieli władzy na ogam nie został tutaj wymieniony to znaczy ze nie mam zdania na twoj temat lub po prostu cie nie znam na tyle by przedstawić cie z perspektywy mojego widzenia. To samo sie tyczy graczy ;P

 

Pozdrawiam.

 

 

Ale dupoliz ;D

 

 

 

Warn za obrazę + warn za nabijanie postów krótkimi treściami.

deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.