Skocz do zawartości

Rozwój ogam.online


imzdx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś chciałbym napisać troszku o rozwoju serwera ogam.online. Trafiłem tutaj przez gracza o nicku "Kolega". Wysłał mi linka na xf z propozycją gry, zgodziłem się i tak oto założyłem pierwsze konto o nicku XXXraperXXX na u2 które jest jeszcze gdzieś z moonami po 9k średnicy. Toczyłem sobie wtedy małą wojenkę z graczem którego nicku niestety nie pamiętam. Były to początki ogam'u. Były wtedy chyba ze dwa uniwersa. Graczy było mało, ale grało się dobrze, na forum w ST lub SJ udzielał się wtedy (chyba) tylko pacyfikator, był taki okres w którym to miał całą swoją stronkę tematów z RW.

No i tak sobie graliśmy, graczy przybywało, było troszku bugów które były wynagradzane dodatkami : ].

Potem gra mi się znudziła, przez parę mieś nie grałem, lecz wtedy znówsz przyszedł kolega z propozycją rozgrywki, przejąłem pierwsze lepsze konto i dałem mu nicka Mongo, było to już poważne konto eko, grałem framiłem, zbierałem surki i tak przez jakieś 2 mieś po których to znówsz odechciało mi się gry. Oddałem konto koledze i ma on je do dziś. A ja założyłem nowe i sobie gram.

No i to tyle jeżeli chodzi o historię, chciałbym jeszcze napisać o administracji, chodzi o to że chyba jesteście jedną z nielicznych ekip która tyle się trzyma. W międzyczasie grałem na innych prywatkach, lecz były one zbugowane a administracja miała graczy w du***. Tutaj jest inaczej, gra się dobrze, nie ma już dużych problemów. Należy wam się szacunek za to co zrobiliście i wciąż robicie, [wymoderowano] od początku i są tego bardzo widoczne efekty.

Oby tak dalej, gratulację za to co osiągnęliście :)

 

EDIT by -NightGhoust-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.