Skocz do zawartości

Dymek | The end.


Gość LNT

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie się z tym słucha:

Witam wszystkich, a zarazem żegnam.

Nie będę podawał oczywiście dokładnych przyczyn mojego odejścia, nie jest to tylko spowodowane źle działającą grą (żeby przez 7 sekund nie można było zawrócić floty, to już przechodzi ludzkie pojęcie -.-).

Coby się zbytnio nie rozpisywać, komu się chce czytać moje pierdoły przecież :P

 

Zarzucę teraz kilka moich opiń dotyczących graczy tutaj, jak i administracji.

Zacznę od uniwersum 2, idąc dalej, dalej, aż do uniwersum 5.

 

Uniwersum 2:

 

Pamiętam tutaj moją przygodę, zaczęła się ona, gdy dostałem konto od Fafika, to konto to był istny koszmar, sam metal, 0 kryształu, 0 deuteru.

Na koncie grałem może z miesiąc, po czym oddałem konto Princess, a ona wzamian mi dała swoje. Wpłacałem sobie tak surowce przez około trzy miesiące.

Nagle zobaczyłem, że bank jest już dość syty, by móc zacząć latać. Jak postanowiłem tak zrobiłem. Jakichś tam szczególnych osiągnięć na tym uni2 to ja nie mam, ale zawsze coś. Kilka SJ jest.

No i co najważniejsze, 1/10 moich powodów zakończenia są lagi.

Lagi, lagi, lagi i jeszcze raz lagi.

Przeskanowałem gracza 7 sekund przed dolotem floty, podstawka stała, więc spokojnie klikam zakładkę 'Flota', lecz co? Otwiera się ona dopiero po 10 sekundach. To nie są problemy z internetem, gdyż reszta stron działa jak nigdy.

Kończąc. Pozdrowienia dla: Tarn-vedry, Minusa i Catalysta.

 

Uniwersum 3:

Tego nie będę opisywał w całości, bo nikt by tego nie czytał.

Dostałem konto od Dymka (za co wielkie dzięki stary), tu się nauczyłem grać, pamiętam pierwszego złoma od Kanaha, strasznie mnie to zabolało. Ale dziękuję Ci za to kanah - to mnie nauczyło grać.

Potem 'wielkie przyjaźnie' ze Zbójnikiem, po czym wbił mi nóż w plecy, nie wiem dlaczego, pisał coś o Marcelu. Mniejsza z tym, kolejną podobną osobą był browar. Najpierw wielki kolega, a gdy dostałem złoma od Zbójnika, to pisał o mnie takie rzeczy, że szkoda gadać...

Potem napinki od Rubego, ale wiadomo że Ruby i tak nie umie latać, więc padł (mój największy procencik w karierze)

Dziękuję tu szczególnie: browarowi, Zbójnikowi i Normansowi

 

Uniwersum 4:

Nie grałem.

 

Uniwersum 5:

Tutaj olewałem sprawę totalnie, grałem - nie grałem. Od początku w TNT, potem poszedłem do BCiM, za co Wam chłopaki dziękuję :spoko:. Fajna atmosferka była i w ogóle, dopóki Marek nie dostał złoma. A co zrobił fałszywy wachu? Poszedł do oprawcy Marka. Naprawdę wachu - nie masz za grosz honoru. Na uni5 porobiłem sobie eko, wpłacałem do banku. No i przyszedł czas że w banku się coś dużo nazbierało, więc pomyślałem że czas na flotkę. Grałem, grałem, latałem, aż w końcu ktoś to mnie zagadał (xD) na GG, no i dostałem złoma, za co gratuluję :spoko:

 

Gracze:

Catalyst - jeden z lepszych lotników, parę razy na mnie leciałeś :spoko:

Tarn-vedra - 'wspólnik', również bardzo dobry lotnik, ale się nie mógł wbić w tą sekundową lukę którą Ci zostawiłem... Tarn!

Minus - Dobrą rzecz odwala na rzecz sojuszu, coś z tego będzie. Skoro mam być szczery, to Minus ma bardzo wysokie mniemanie o sobie, i na każdym kroku przypomina że sojusz jest w topce.

|LP| - Mój były sojusz, odszedłem, bo przez tydzień nie miałem od nich żadnych wiadomości. Sojusz - padaka.

L501 - Dziękuję chłopaki za wspólną grę, grałem z Wami około 5 miesięcy, i źle nie było. Wyrzucony zostałem z powodów okolicznościowych.

Zbójnik - umie grać tak gdzieś na 1%, może 2. Żartuję. Dość dobry lotnik :spoko: Nałogowiec i złodziej.

kanah - tak jak wyżej pisałem, nauczyłeś mnie grać i nauczyłeś mnie co to FS. Dzięki Ci za to, teraz to doceniam :spoko:

Princess - No cóż. Siostra.

Ruby - no-orient i no-ogar, gracz bez skilla, nie umie grać

WaP - lamka

mkn123456 - -||-

browar - najlepszy gracz którego poznałem, a okazał się zdrajcą. Lecz jesteśmy pogodzeni, dobry lotnik :spoko:

Normans - Cóż tu powiedzieć, gramy od początku razem, i chyba źle nie jest. Normans. Dobry z Ciebie gracz :spoko:

wachu - jakieś pojęcie o lataniu ma, - za postawę.

fazi2007 - -||-

ja5ir - dość dobry lotnik

LEON - według mnie dobry lotnik

KV - najlepszy gracz jakiego poznałem, mój idol.

Dagger157 - kradziej złomu. Coś z Ciebie będzie, też tak rosłem. No i w szachy dobrze grasz.

marshall - pałąk

 

Administracja:

Deusx - Wielki + za Twoją cierpliwość wobec mnie. Odbanowywałeś mnie z 10 razy, a ja ciągle byłem taki sam. Wielki - za serwer, lagi niemiłosierne, straciłem 2 razy flotę przez to.

-NG- - Jak to już ujął Zbójnik w swoim temacie, za mało siedzi z ludźmi, chyba że siedzi - jak mnie nie ma.

Kicha - Pałąk. Zbanował mi konto na forum. :foch: Dość porządna osoba. Jak chce to potrafi być zabawny, jak chce to może być poważny. +

Neriel - Kiepsko i w ogóle. :D Żartuje. Trochę tutaj robi, wzory itp. +

 

No więc to będzie na tyle. Demontuje flotę, może kiedyś tu wrócę - nie wiem. Narazie muszę sobie wszystko poukładać w realu.

 

Pozdrawiam serdecznie całą społeczność ogam.online oraz forum.

Dymek.

 

edit://

jak o kimś zapomniałem pisać niżej to dopiszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Administracja:

Deusx - Wielki + za Twoją cierpliwość wobec mnie. Odbanowywałeś mnie z 10 razy, a ja ciągle byłem taki sam. Wielki - za serwer, lagi niemiłosierne, straciłem 2 razy flotę przez to.

-NG- - Jak to już ujął Zbójnik w swoim temacie, za mało siedzi z ludźmi, chyba że siedzi - jak mnie nie ma.

Kicha - Pałąk. Zbanował mi konto na forum. Dość porządna osoba. Jak chce to potrafi być zabawny, jak chce to może być poważny. +

Neriel - Kiepsko i w ogóle. Żartuje. Trochę tutaj robi, wzory itp. +'

 

Gdzie się tu z wami żegnam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.