Skocz do zawartości

Nieaktywne konta


Plucjan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie na Uni 5 po jakim czasie znikają nieaktywne konta, bo ja gram tutaj już miesiąc 2x geodeta+ mi już mięły czyli 2x po 14 czyli 28 dni, w mojej galaktyce i układzie w dniu gdy zacząłem były konta z (iI) co niby według legendy jest +28 czyli o ile rozumiem powyżej 28 dni nie aktywnych, łącząc to z moim czasem gry daje nam 56 dni a niby po 50 dniach powinny te konta zniknąć one bardzo przeszkadzają bo są to planety osób przykładowo 700+ w rankingu farma zerowa z tego, a maja np po 20 planet na 14 pozycji w każdym układzie które jak wiadomo wszystkim są to największe planety przeważnie. Kiedy one znikną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie znikają.. Można je przejąć, ale wątpię, że ktokolwiek to zrobi, bo teraz trzeba zapłacić za przejęcie.. Myślę, że to przejmowanie należałoby uaktywnić po 30 dniach, a po 50 kasować.. Bo te konta tylko przeszkadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie jest problem moim zdaniem, problemem jest ktos kto mam 21 planet w ktorej jest wysztko rozbudowane na poziom 5 magazym ma 8kk wszystko ale 20 planet zajmuje na 14 pozycjach ukladow slonecznych takie miejsca sie naleza osoba aktywnym. osoba nawet z 60 lvlami kopalni jest nieproduktywny bo energie ma do pierwszego ataku potem satelity sloneczne padaja i taka osoba zamiast 200kkk metalu produkuje 1kkk metalu wiec farma z niego jest raz na tydzien moze dluzej a takich kont jest mnustwo. Konta z 3705 rankingu raczej zniknie bo jest to calkowicie nie produktywne takie cos atakowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda macie rację że nieaktywne konta powinny być po jakimś czasie usuwane, żeby zwolnić planety, bez względu na ich rozwój. Jednak nie rozwiąże to do końca problemu. Flociarze mogą sobie wybrać sporo planet do skolonizowania które będą dla nich odpowiednie, a gracze wybierający rozwój planet? Właściwie jedynym dobrym wyborem tutaj jest planeta 14. Dodatkowo flociarze je też zajmują. Może w takim wypadku dać też możliwość wylosowania ogromnej planety (jak 14) na 13 i 15? Zwiększyło by to ilość odpowiednich planety trzykrotnie. Obecnie i tak mało kto je wykorzystuje, a prawda jest taka że w pół roku od otwarcia universum żadne nowe eko bez porządnego wsparcia dodatkami nie powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.