Skocz do zawartości

sloty na ekspedycje


Goldi

Rekomendowane odpowiedzi

siemka. moim pomysłem jest lekkie zmodyfikowanie wzoru na ilość slotów na ekspedycje powyżej 25 lvla PTE.

mianowicie wg teraźniejszej wersji wygląda to tak:

25 PTE - 5 slotów

30 PTE - 6 slotów

 

proponowałbym zmiane tego w następujący sporób:

25 PTE - 5 slotów

28 PTE - 6 slotów

29 PTE - 7 slotów

itd, itd ;) (chociaż biorąc pod uwagę długości czasów badań to powątpiewam w dłuższe itd ;) )

 

teraz wyjaśnie czemu.

wg wyliczeń Neriela (19 MŚBN, wykupionym naukowcu (-30%) i 31 lvl wszystkich laboratoriów) na dole posta jego wyliczenia

28 PTE - łącznie od 20 poziomu ~263 dni (9 miesięcy) minus miesiąc za levela 20 - 25 daje nam to 8 miesięcy

 

wg moich wyliczeń (20 MŚBN, wykupionym naukowcu (-30%) i 34 lvl wszystkich laboratoriów)

28 PTE - łącznie od 25 poziomu ~196 dni (6,5 miesiąca)

 

i moim zdaniem tutaj powinna się pojawić pewna gratyfikacja, szczególnie dla tych którzy poświęcą te minimum 6,5 m-ca (co jest i tak niezłym czasem porównując do Neriela i jego dodatkowych 1,5 m-ca, a co nie jest dla wielu jeszcze osiągalne z różnych względów (koszt laborek czy czas poświęcony na dobadanie mśbn)).

 

a więc czekan na Wasze opinie na ten temat i ustosunkowanie się administracji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększenie ilości slotów nastąpi dla "boga" który osiągnie 30 PTE lub dla śmiertelnika posiadającego ~25 dodatków. Ten 1 slot spokojnie wystarczy. Obecnie na 25 PTE mam 4 bln paliwa dziennie. Jeśli ktoś mało lata to i nawet 2 bln to nie mało (połowa wydobycia w co niektórych przypadkach). Na 26 powinno skoczyć do ok 6 bln, dokładając do tego jeszcze 2 sloty.. myślę, że to nawet nieco by przeszkadzało, bo ceny Trytu i ilości surowca były we wzorach dopasowywane zakładając, że slotów nie będzie więcej niż 6.

 

Moim zdaniem wystarczy 1 slot za dodatki na który deus już się zgodził, ale jakby co to zmienić wzór na taki udostępniający więcej możliwości nie jest problemem..byle nie 7+1 z dodatków xP

 

 

Że się tak spytolę jeszcze - co Ci nie pasuje - ilość ekspedycji, czy może korzyści z niej za małe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego dodatkowego slota na ekspedycje za dodatki to nawet nie wiedziałem. więc odrazu zapytam na jakiej zasadzie miałby on działać ;)

 

a co do Twojego spytolenia się to odpowiedź brzmi, że poprostu polatałbym na większą ilość ekspedycji z chęcią.

przeszkadzałoby mi mianowicie to że ktoś np bada te 6 mcy (15 jeśli doliczyć 29 level) i nadal nie ma nic z tego oprócz % a na kolejnego slota musu przeczekać jeszcze 2x tyle żeby 30 lvl dobadać, co wziąwszy pod uwage 2 dodatkowe sloty które zaproponowałem zwiększyłyby szanse na tryt i skończenie badania 30 PTE pare tygodni (może nawet miesięcy) szybciej przy jego użyciu, niż w rok i 4 m-ce

jeśli chodzi o zyski to ja akurat na to szczególnie nie licze teraz, wziąwszy pod uwage fakt że z miesiąc już latam po 20kk+ głownie na tryt - i wcześniej - dodatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic poza %..? Wiesz.. ten % właśnie już dość dużo daje - 30% więcej surki i trytu. To nie jest wcale mało.

 

Jeśli deus się zgodzi to chyba mógłbym zmodyfikować wzór by ilość slotów zwiększała się jeszcze na 28 PTE ale tylko o ten 1 slot :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.