Skocz do zawartości

Regulamin Wojen


Plus&Minus

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysl prosty jak same tosty.

 

Proponuję zrobic tak by od wypowiedzenia wojny na forum musiało minąć 24h.

 

I teraz :

 

- Sojusz któremu wojnę sie wypowiada ma 24h na akceptacje wojny lub jej odrzucenie. Brak akceptacji oraz odrzucenia daje zielone światło w działaniach wojennych

 

- musi upłynąć 24h zanim wybuchnie wojna w wersji praktycznej. Czyli beda sie liczyc RW do wojny.

 

Czym motywuję moj pomysl ? A wlasnie tym ze są takie sojusze ktorym mozna wypowiadac wojne nawet milion razy a oni odrzucą... Sojusze chyba maja prawo walki :P

 

Kto za a kto przeciw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl prosty jak same tosty.

 

 

- Sojusz któremu wojnę sie wypowiada ma 24h na akceptacje wojny lub jej odrzucenie. Brak akceptacji oraz odrzucenia daje zielone światło w działaniach wojennych

 

Czym motywuję moj pomysl ? A wlasnie tym ze są takie sojusze ktorym mozna wypowiadac wojne nawet milion razy a oni odrzucą... Sojusze chyba maja prawo walki :P

 

nie ogarniam tego co napisales. rozumiem to tak, ze jednoczesnie dajesz mozliwosc odrzucenia wojny, ale nie chcesz zeby ona miala miejsce. :D jak mozesz to napisz to troszke inaczej bo nie rozumiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z data i strona, po której się opowiadają : [w przypadku braku takowych pole pozostanie puste.

 

Żaden sojusz trzeci nie może dołączyć do tej wojny. Jest to zabawa wyłącznie i jedynie miedzy tymi dwoma sojuszami

 

A mnie przykładowo takie wpisy irytują :] Jak możesz zabraniać, komuś się dołączyć do wojny, jeśli przykładowo ma 'podpisany' jakiś pakt z tymże sojuszem, jednakże jest on jedynie nie formalny. Po to jest to pole, by zostawiać je puste, jeśli nikt się nie dołącza, a nie żeby zabraniać komukolwiek, czegokolwiek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od początku, wtedy miałem trochę mało czasu na pisanie, więc mój wpis był raczej jedynie pobieżny. No to jedziemy od początku:

 

- Sojusz któremu wojnę sie wypowiada ma 24h na akceptacje wojny lub jej odrzucenie. Brak akceptacji oraz odrzucenia daje zielone światło w działaniach wojennych

 

6) Sojusz, któremu wojna została wypowiedziana ma 24h na odrzucenie bądź przystąpienie do niej ( w przypadku odrzucenia należy podać powód). Wypowiedzenie jak i przyjęcie/odrzucenie muszą być widoczne na forum.

 

Co do 24h jest tu spojnosc, wiec z tym nie ma problemu, jedyne co wlasnie nie jest widoczne, to fakt, ze w regulaminie nie ma zapisku o tym, ze jesli sojusz nie przyjal, ani nie odrzucil wojny, to ona moze sie rozpoczac po 24h, od zamieszczenia posta na forum. Czyli na chwile obecna, jesli drugi sojusz nie odpowiada, to trwamy w pacie... Bynajmniej tak na chwile obecna to wyglada.

 

- musi upłynąć 24h zanim wybuchnie wojna w wersji praktycznej. Czyli beda sie liczyc RW do wojny.

 

Nie bede wklejal drugi raz, tego samego cytatu z regulaminu, jak dla mnie on powinien byc wlasnie tak interpretowany jak to ujales i ja osobiscie go tak interpretuje.

 

Sławek no ale jest to dozwolone ze sojusz wypowiadający może cos takiego określić ze żaden inny sojusz 3 nie może brać udziału w wojnie

 

Poprosze o cytat z regulaminu, bo cos nie moge sie doszukac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają: [w przypadku braku takowych pole pozostanie puste]

 

1) Sojusz może wypowiedzieć wojnę w temacie tylko jednemu sojuszowi. Inne sojusze mogą zadeklarować pomoc zarówno stronie wypowiadającej wojnę, jak i temu sojuszowi, któremu wojnę wypowiedziano.

 

Z tych dwóch cytatów ja myślę, że jasno można wywnioskować, że nie można zabraniać się dołączać innym sojuszom do wojny, bynajmniej ja to tak odczytuje i nijak inaczej nie mogę tego odczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.