Skocz do zawartości

Bank sojuszowy


spieriz

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tym, żeby zrobić coś w stylu banku sojuszowego? :) automatycznie będzie pobierana opłata w postaci surowców od każdego członka sojuszu, np 1-5% dziennego wydobycia. Surowce będą na koncie sojuszowym i tylko założyciel albo członkowie ze specjalnymi uprawnieniami będą mogli wypłacać surowce bezpośrednio do banku innych graczy, lub też w jakiś inny sposób. To tylko taka wstępna propozycja. Myślę, że to ułatwiłoby pomoc w rozwinięciu słabszych graczy w sojuszu, ale również poprawiłoby ilość i jakość walk moim zdaniem. :) czekam na opinie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś bank sojuszowy, było multum przekrętów z tego powodu, był totalnie niepotrzebny, bo był rozkradany przed randomów, a banowanie ich i tak nic nie dawało bo surowców Ci to nie zwróci, można było tez wybrać ilość ataków pozwalającą na zwrócenie tych surowców, ale to natomiast pochłaniało cholernie dużo czasu, jak Ci taki nubek zwinął z banku 200 bln dexu. Poza tym automatyczne pobieranie 1-5%? Niby z czego? Dziennego wydobycia ok, ale jakbyś chciał to zrobić?

 

Pomysł dętka, kiedyś było się nie sprawdziło, jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko po co ?

Pushu przekroczyć nie można, więc jaki sens przywracania banku ?

 

Ponadto, sam system anty przekrętowy to jakiś wynalazek, dziesiątki warunków, liczników, równań, zapytań. Kiedyś to projektowaliśmy i nawet nie mieliśmy pomysłu od czego zacząć, najlepszej rozwiązaniem było stworzenie banku kontowego i usunięcie sojuszowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja proponuje zrobić coś takiego jak bank sojuszowy ale on nie pobierałby surowcow z kont graczy a bralby je z % jaki został uzyskany z ataku czyli jesli jakis sojusz by duzo złomowal mialby dużo kasy w banku a ten któy mało do by nie nazbieral za duzo ale jedynym warunkiem wypłacenia byłą by strata floty i kazdy gracz mogly pobrać z banku połowę utraconej floty albo 30 % .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy to byłoby bez sensu, bo te 70% surowców które nie zostałyby pobrane, na zawsze by zostały w banku. Zresztą to byłoby troche też niesprawiedliwe, bo jeśli jest jakiś ekowiec w sojuszu to by nie mógł mieć żadnego wsparcia w postaci surowców z sojuszu. I też nie bardzo rozumiem co masz na myśli przez pobieranie z % z ataku. Części złomu nie można byłoby zabrać, bo byłoby to niesprawiedliwe. A nie można dodać surowca z niczego, bo też byłoby to niesprawiedliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zle to zrozumiałes moglys wszystko zebrac ale z tego było by naliczane również do banku . i mogł by być wplaty dobrowolne . I na pewno nic by nie pzrepadało bo z kad wiesz ile by się w banku nazbierało np straciles 60 bln dexa a w banku jest tylko 10bln to i tak nie dostajesz tych calch 30 % na takiej by to sasadzie dzaiłało .

to nawet nie tyle co bank tylko taki fundusz dla zezłomowanych .

 

ja dałem tylko propozycję nie podoba się to nawet i dobrze ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, ze nie ma nad czym dyskutować....był bank sojuszowy, został zlikwidowany, w to miejsce powstał bank kontowy i na tym kończy się bajka

 

limit pushu został właśnie po to podniesiony aby można było pomóc zezłomowanemu i nie mówcie, że 10-15 osób z soja x3kkkk deu to mało [dziennie]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.