Skocz do zawartości

Opcja " zaznacz wszystko" na moonie


Tarn-vedra

Rekomendowane odpowiedzi

Do obrony przed 1 kk GŚ potrzeba na oko 4kkk WR, które trzeba kliknąć 10.000x

Przyjmując jedną budowę 400.000 na 5s otrzymujemy 14h klikania. Z zastosowaniem trytu niecałe 5h. Gdyby ktoś mi ściągał codziennie 4 moony miałbym 20h roboty i to tylko przeciw 1kk GŚ.

 

Taką obronę jednak przebić to kwestia dodania nieco floty czy GŚ. Lepsze by było coś co faktycznie chroni księżyc. Ja proponuję powłokę zmniejszająca % na zniszczenie moona.

 

Deus coś pisał, że jest to trudne/czasochłonne czy coś.. Ale chyba można po prostu odjąć w obliczeniach x% jeżeli gracz posiada powłokę. Może to być cokolwiek, nawet oficer chroniący wszystkie księżyce.. chociaż to by była przesada chronić wszystko na raz - pewnie były by to w tej sytuacji jakieś mizerne %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z oficerem chroniącym moony to już przesada.. kolejna rzecz do kupienia, jestem na nie.. ale można by zrobić jakieś bardzo drogie rakietki tylko na moonie, które by działały jako normalna obrona, ale byłyby tylko przeciw GŚ. :) rakietki za zwykłe surowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł spieriz, taka rakiet mogłaby kosztować 1kk metalu, 500k kryształu i 100k deuteru i byłaby 5 razy słabsza od gś, ale tylko je by atakowała. Koszty by się wyrównało, oczywiście mogą być inne, albo wprowadzić jakąś powłokę ochronną która robiłaby się 2-5 dni i kosztowałaby 100kkk metalu, 75kkk kryształu i 25kkk deuteru i dzięki niej np. losowo 10-30% gś rozbijałoby się o pole, a reszta atakowałaby planetę. Można zwiększyć % zniszczeń gś. Ten procent szans mógłby być tak jak w ekspedycjach czyli jakieś 1-10% szans na uaktywnienie się pola. Można dać więcej. ;)

 

PS: To tylko propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysły fajne i jestem za jak najbardziej gdyż moona długo sie buduje a szybko niszczy przydało by sie coś przeciwko GS ale prosze trzymać się tematu a chodzi w nim o wprowadzenie opcji zaznacz wszystkie statki w roli sprostowania myślę że to dość proste a jak ułatwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.