Skocz do zawartości

Teleporter podczas ataku


spieriz

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko odnośnie teleportera. pewien gracz mnie atakował. chciałem na 10 sekund przed atakiem steleportowować moją flotę na drugi księżyc, aby gracz się rozbił. na 10 sekund przed tym jak flota agresora miała dolecieć, kliknąłem "teleportuj", i mi wyskoczył błąd "brak teleportera". a przeciez mam teleporter na 6 poziomie, między teleportowaniem minęło około 20 minut więc dwukrotnie więcej czasu niż potrzeba, więc nic z tych rzeczy nie mogło być powodem błędu. o co chodzi ? straciłem na tym troszke surki z ksiezyca i okazje rozbić troche floty i zebrać złom :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze w drugim okienku zmieniłes planete/moona

 

tak samo jest przy skanowaniu

 

pootwierasz nowe okna i jak w tym pierwszym zmienisz planete to automatycznie zmienia sie ona w nowych oknach

 

niewiem czy to bład, ale to tak jest od poczatku gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde.. :/ ale troche to bez sensu jest, bo teleportowania floty byłem w tym okienku na księżycu, a w drugim na planecie, a to raczej nie powinno mieć wpływu.. z falangą tak jest, ale ale nie wiedziałem, że z teleporterem też. no ale dzięki za wyjaśnienie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde.. :/ ale troche to bez sensu jest, bo teleportowania floty byłem w tym okienku na księżycu, a w drugim na planecie, a to raczej nie powinno mieć wpływu.. z falangą tak jest, ale ale nie wiedziałem, że z teleporterem też. no ale dzięki za wyjaśnienie. :)

 

Wszedłeś na moona, do teleportu

Potem wszedłeś na planetę (i zakładka teleportu przestała być ważna)

 

Docelową pozycją była planeta, kliknąłeś "teleportuj" i system pobrał dane z planety (gdzie teleportu nie ma). Nie jest to błąd, po prostu nie gra się na kilka zakładek bo potem dzieją się (waszym zdaniem) dziwne rzeczy. Grając na kilka zakładek trzeba zachować pewien harmonogram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.