Skocz do zawartości

Event


Czarny93

Rekomendowane odpowiedzi

Może by tak zrobić event, który polegałby kilku dniowej możliwości ataków między serverami? I można by otrzymać wysokie nagrody za pierwsze 30 miejsc za zdobycie największej łącznej ilości % w ST i kolejne 30 pierwszych miejsc za zdobycie największej ilości % w SJ. Problemem by było zużycie paliwa, dlatego najlepiej było by aby np. Zużycie paliwa z 1:111:1 na 2:222:2 tego samego uni,było takie same jak np. Z uni1 z pozycji 1:111:1 do pozycji 2:222:2 z uni5. Czas lotu oczywiście ten sam. Tylko czy dało by radę coś takiego zrobić? Sądzę że jeśli by się dało, to by się zaczeło ostre latanie ;) Tylko mam wątpliwości czy to możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz mam pytanko. jak byś chciał przeglądać galaktyke z 4 różnych uni? :> nawet jeśli by się takie coś dało zrobić, to serwer by się spalił. kolejny powód dlaczego jestem na nie: uni2 jest duużo bardziej rozwinięte niż np uni 5. nikt z uni5 nie miałby szans z nikim z uni2. za dużo mieszania by było, serwery by nie wyrobiły. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obciążenia to nie wiem jak by to było można zrobić, nie znam się na tym. Wiem że uni5 nie jest tyle rozwinięte co uni2, ale napisałem wyraźnie że można się też wykazać w SJ, a udziału nie muszą brać wszystkie servery na raz, tylko np. Uni2 vs uni3 a kiedy indziej np. Uni4 vs uni5. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdurny pomysł, jak i temat. Piszecie coś o czym nie macie pojęcia. Wszystkie uni są na jednym serwerze, więc obciążenie by było podobne (jakie spalenie serwera :oO: ). Samo łączenie uniwersów jest kłopotliwe (powtarzające się kordy planet itp. nie mówiąc już o tym, że każde ma swoją bazę danych, masa sprzeczności by wyszła, a oprogramować to też nie było by łatwo). Masa roboty, kupa skryptów itd.

Dla jednej osoby wieczność mogłaby nie starczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.