Skocz do zawartości

Blokada Banku podczas obrony


Achivo

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem zaskoczony.. wypłaciłem z banku surowce i w tym momencie gracz ToTylkoJa mnie zaatakował 2-krotnie.. i jakże byłem niemile zaskoczony kiedy się okazało, że nie mogę wpłacić tych surowców do banku..

Rozumiem powód zrobienia takiej blokady, ale blokada powinna być np. na 30 sekund przed atakiem, albo też żeby było zabronione demontowanie (zresztą też jest bo sprawdzałem). Tylko z jakiej racji nie można wpłacać surowców do banku..

Albo zrobić że minute przed się blokada włącza. Nie może być takiej sytuacji, że widzę że za prawie 3 minuty będzie atak i nie mogę wpłacić surowców do banku.

A najlepsze jest to, że póki jest atak gracza to z banku nic nie można korzystać.. a że gracz wymieniony wyżej podpuszczał co chwila atak to w sumie nic nie mogłem robić.

 

Podsumowując:

Blokada nie powinna zabraniać (wpłacania surowców do banku).

Ewentualnie: Powinna zabraniać na minute przed atakiem.. A nie przez całą misję ataku.. !

 

Równie dobrze można zakazać lotu flotą podczas ataku (nie sprawdzałem bo może to też jest zabronione jak jest misja atak na tą planeta).. to ma mniej więcej taki sam sens ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achivo z tym blokowaniem banku było juz dużo sporów i wydaje mi się ze ciezko bedzie wprowadzic z tym jakies zmiany więc lepiej nauczyc sie na przyszłosc ze mozna wpłacic z innej planety albo tak robic zeby nikt nie wyczail ze w tym momecie wypłacam z banku surke .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.