Skocz do zawartości

Surowce za dodatki


spieriz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam propozycje , aby zlikwidować możliwość kupienia surowców za dodatki. Niech zostanie cała reszta, ale żeby zlikwidować kupno surowców i floty za dodatki. To znacznie utrudnia i uniemożliwia grę graczom, którzy nie mają pieniędzy albo po prostu nie chcą ich wydawać na grę. Dam tutaj przykład z U5, gracz Tali-banek ma flotę w ilości 17,5 miliardów statków, o wartości 1,325 biliona punktów. Żaden gracz nie kupujący surowców oraz floty nie jest w stanie w żaden sposób dorównać temu graczowi lub zniszczyć jego flotę. Tak więc moja propozycja jest taka aby zlikwidować surowce ze sklepu. Czekam na wypowiedzi innych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam inny przykład - nie będzie surowców za dodatki, to gra nie będzie miała za co się utrzymać. Na początku U5 było bez surowców i po pierwszych dniach nie zarabiało na siebie.

Kasując taką opcję ze wszystkich Uni sprawiasz, że gra albo upadnie, albo będzie trzeba robić płatne Uni, a na to nikt nie pójdzie.

Na sponsorów nie ma co liczyć, bo nikt się nie znajdzie. Zbiórek też nie będzie, bo za darmo nikt kasy nie da.

Masz jakąś inną propozycję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.