Skocz do zawartości

Przenoszenie planet


Catalyst

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować przenoszenie planet razem z księżycem.

 

Wyglądało by to tak że np. za 10 dodatków będzie można przenieść kolonie z księżycem w dowolną galaktykę i układ jeden raz każdą. Pomogło by to w naprawieniu starych błędów z położeniem planet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś kiedyś napisał, jest to gra strategiczna i trzeba było myśleć wcześniej o rozłożeniu planet.

Ludzie stracili wiele surowców, puktów, bo niektóre musieli przenieść i tak naprawiali błędy z "przeszłości"

Im również należało by to wynagrodzić po wprowadzeniu tak absurdalnego pomysłu.

Poza tym cena, 10 dodatków? hah.. kolon warty 300kk pkt miałby być przeniesiony za tak psią kwotę? Chyba żartujesz.

 

Poroniony pomysł, jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na nie. juz bez przesady, wszystko byscie chcieli miec za te dodatki. trzeba bylo myslec przy kolonizowaniu, a jak komus nie odpowiada to niech skasuje i zrobi nowa. zreszta po co przenosic kolonie? jesli by ktos chcial tak zrobic dla ulatwienia atakow, to byloby to niesprawiedliwe, tak jak napisal Dymek. A jesli chodziloby np o zmiane pól, temperatury (przenoszenie kolonii na planete 14 lub 15) to i tak by nie mozna bylo tego zmienic, bo jesli sie przenosi kolonie to chyba razem z jej wlasciwosciami, a nie ze same budynki :> tak wiec podsumowując, jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobna opcja jak wymieniona jest na ogame ale zarazem jest pieruńsko droga więc jeżeli coś takiego wogole wchodzi w gre to powinno kosztowac nie 10 a 100 lub nawet wiecej dodatków

zarazem dodam ze myślałem o innej propozycji ktorej nie zbyt mam odwage przedstawic otóż zamiast złomować flote moze mozna by było ją zajmować misja przechwyc czy cos w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.