Skocz do zawartości

Przychodzi i kolej na mnie ;)


Gość PolskoPolski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PolskoPolski

Witam się i żegnam jednocześnie. Po 'tylu' godzinach spędzonych tutaj, dniach i latach, ciężko jest pisać pożegnanie ale cóż, jedna chamska sytuacja nie daje mi innego wyboru. Szkoda, że dotyczy osoby mi 'tak' znanej. Super gra, w większości super ludzie, i super zabawa. Chodź dużo krytykowałem to gratuluję Deusx głowy do gry, do samego jej robienia, i do tych codziennych problemów. Pozwolę sobie wymienić pare osób - ich zaangażowanie:

 

Deusx - chodź spory nie raz to i tak to co wyżej wymienione jest szczere i bezkompromisowe, łeb masz jak sklep. Dzięki.

Kicha - prawa ręka deusxa, pomocny oraz usuwacz spamu. Dobra robota.

Pani NG - Jak dla mnie mistrzyni ciętej riposty ;) Dużo banów dająca, często bywająca i to ona najczęściej się zajmuje zamykaniem tematów. Brak zastrzeżeń.

 

Więcej teamu nie znam więc się nie chcę wypowiadać.

 

Szczególni gracze? Wielu i wiele, wszystkich nie wymienię, lecz Ci mi najbliżsi:

 

Mała - Moja koffana, która do końca nie może uwierzyć ;* Super rozmowy na gg z Tobą ;)

Zbój lamka - Kolega od samego początku mej przygody tutaj, super ziomek, Twe gejowskie teksty, achh <3 :P

Cichy - Ma prawa ręka, dzięki za grę i powo z nowym starym kontem ;]

Pocikola - Kolejny super ziomek, jedne z najciekawszych rozmów z Tobą na gg na wszelakie tematy.

Xcool - lamko z u4 nigdy Cię nie błagałem o nic więc tam nie wkręcaj :D Dzięki za miłe wspomnienia :)

Chesiek - swego czasu super kolega ale niestety też zaprzestał grać.

 

Jeszcze wiele wiele wiele osób mógłbym wymienić, lecz nie wszystkich pamiętam i nie chce zaspamować.

 

Szczególne podziękowania dla sojuszników z BC u4 i z BC u5, bez was naszego top 1 na u4 a teraz na u5 nie było by.

 

W woli mojej, Cichy, nie chcę abyś kontynuował BC, więc proszę o zmianę tagu i nazwy.

 

Szkoda że tak wielu super graczy odeszło, cóż, teraz ja, niekoniecznie super ale jaki byłem taki byłem, nikt nie jest idealny.

 

Jeszcze raz dziękuje bardzo wszystkim za wszystko, 3majcie się i pewnie do u6! :) Elo i z farcikiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.