Skocz do zawartości

I Edycja Konkursu Fotograficznego


Rekomendowane odpowiedzi

Zespół ogam.online ma przyjemność ogłosić I edycję konkursu fotograficznego !

 

Zasady :

1. Zdjęcia muszą być naszego autorstwa. Wszelkie wykryte próby łamania praw autorskich zostaną ukarane dożywotnim wykluczeniem z konkursu, ostrzeżeniem, w skrajnych przypadkach zablokowaniem konta na forum.

2. Wysłane zdjęcia muszą być związane z kategoriami podanymi w temacie.

3. Można wysłać maksymalnie 6 zdjęć, w tym tylko 2 na jedną kategorię.

4. Zdjęcia nie mogą być w żaden przerabiane przez programy graficzne.

5. Nie można wysyłać zdjęć, które brały już udział w konkursie.

Zdjęcia proszę przesyłać do mnie na PM w formacie jpg,jpeg,gif,png.

Następnie zostanie utworzony temat, w którym będzie można na zdjęcia głosować.

 

Nagrodą za konkurs jest ranga laureata (z dowolnie wybranym przez siebie kolorem). Ranga jest w posiadaniu zwycięzcy aż do czasu wyłonienia jego następcy.

 

Tematyka na ten konkurs:

- przyroda

- zwierzęta

- miasto nocą

 

Termin wysyłania zdjęć jest do 2.10.2011 23:59. Zdjęcia nadesłane po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.

 

Wszelkie pytania proszę kierować w tym temacie.

Zachęcam do wzięcia udziału, gdyż będzie to niewątpliwie fajna zabawa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu się nie zgodzę, praktycznie do każdego konkursu zdjęcia robi się w Rawach, a obróbka a korekta rawów to dwie inne kwestie. Rawy wymagają wyostrzenia i poprawy kolorów, i to w każdym konkursie jest dopuszczalne. A do dlatego, że gdy robi się gotowy plik w jpg to aparat sam przeprowadza taki zabieg za nas, a ja wolę sam to zrobić. I nie mówię, że zdjęcia dostarczę w pliku surowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu się nie zgodzę, praktycznie do każdego konkursu zdjęcia robi się w Rawach, a obróbka a korekta rawów to dwie inne kwestie. Rawy wymagają wyostrzenia i poprawy kolorów, i to w każdym konkursie jest dopuszczalne. A do dlatego, że gdy robi się gotowy plik w jpg to aparat sam przeprowadza taki zabieg za nas, a ja wolę sam to zrobić. I nie mówię, że zdjęcia dostarczę w pliku surowym.

 

 

Co do rawow masz 100% racji, polac mu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobisz sobie zdjęcie surowe, wyostrzysz je i przedstawisz mi w gotowej formie, to ja nie mam nic do tego.

 

Przypominam tylko, że organizowany tutaj konkurs to amatorszczyzna dla zabicia czasu i rozkręcenia forum. Nie powinno się na to patrzeć jak na profesjonalny konkurs fotograficzny, no błagam Was... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.