Skocz do zawartości

Johnny English Reaktywacja / Johnny English Reborn (2011)


Kicha

Rekomendowane odpowiedzi

http://1.fwcdn.pl/po/04/78/580478/7391568.3.jpg?l=1314010054000

 

reżyseria: Oliver Parker

scenariusz: Hamish McColl, William Davies

premiera: 16 września 2011 (Polska) 2011-09-16 18 sierpnia 2011 (Świat) 2011-08-18

produkcja: Francja, Japonia, Wielka Brytania, Izrael

gatunek: Komedia, Przygodowy

 

Rowan Atkinson powraca jako agent specjalny, który nie zna strachu ani ograniczeń logicznych! W filmie "Johnny English: reaktywacja" ten najbardziej niezwykły poddany Jej Królewskiej Mości musi powstrzymać grupę zabójców, którzy chcą wyeliminować jednego ze światowych przywódców. Johnny musi błyskawicznie opanować obsługę najnowocześniejszych szpiegowskich gadżetów, by rozplątać pajęczynę konspiracji, która oplotła KGB, CIA a nawet MI-7. Czasu jest niewiele, trzeba użyć wszelkich tricków, by pokonać złoczyńców. Pewne straty muszą zostać wkalkulowane w koszty. Albowiem dla Johnny'ego kataklizm może być pewną opcją, ale porażka nie wchodzi w rachubę.

 

 

Druga część przygód agenta Jej Królewskiej Mości.

Powiem szczerze, że nie bawiła mnie już tak jak pierwsza. Mimo szacunku do kunsztu Rowan'a Atkinson'a, którego strasznie lubię.

Wiele sytuacji było strasznie przewidywalnych, a ich komizm do mnie nie trafiał. Niemniej jednak zdarzyło się kilka sytuacji, które mnie rozbawiły. Jednakże kilka świeżych scen, przy zdecydowanej ilości odgrzewanych kotletów wypada trochę blado.

Szkoda, naprawdę szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.