Skocz do zawartości

Tryt


konto_do_usuniecia

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że już jakiś czas można zbierać tryt. A zastosowania póki co nie ma.

Może zbierzemy propozycje co z tym robić w jednym miejscu?

Piszcie w tym temacie, deusx sam wybierze, co jest warte realizacji a co nie.

Moje propozycje poniżej:

 

  • możliwość podniesienia wybranego badania o 1 za 10k trytu - wystarczy dodać do sklepu opcję
  • możliwość podniesienia wszystkich badań o 1 za 100k trytu
  • możliwość podniesienia pojemności statków - 1% za każde 10k trytu
  • lataj taniej na fsa - loty ze statkiem fs, tańsze o 1% za 10k trytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie bez sensu jest dodawanie badań za nędzne 10k..

 

Już dla badań jest zastosowanie z tym że nie wprowadzone. Skracanie czasu aktualnie badanego badania o X dni.

Będzie zrobione jak deus zrobi tam swoje sprawy i spalanie.

 

Inne zastosowanie zmniejszenie spalania które ustalimy dopiero po obniżeniu obecnego spalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dwa dni ciągłego latania, tylko, że większość, zrobi ten tryt do zadania i zwyczajnie przestanie latać, bo nie ma sensu...

Póki co słyszę, że nikomu się nie opłaca, więc jakieś konkretne profity z tego trytu by się przydały.

Proponuję zgłaszać konkretne i przemyślane propozycje i skończyć OT. Decyzja należy do deusxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do zdania Marcela.

Natomiast tego "Ekspedycja wraca na planetę bez zdobyczy." Mam pół szafy i dwie szuflady.

 

Ogólnie ekspedycja to potężny niewypał. Gdyby nie chęć wykonania zadania z trytem - szkoda na nią slota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do zdania Marcela.

Natomiast tego "Ekspedycja wraca na planetę bez zdobyczy." Mam pół szafy i dwie szuflady.

 

Ogólnie ekspedycja to potężny niewypał. Gdyby nie chęć wykonania zadania z trytem - szkoda na nią slota

 

To jak wytłumaczysz bany za ekspedycję? Graczy się bogacili bardzo... Dziennie jest się w stanie uzbierać 10k trytu, więc za 30 dni ktoś by miał 60 poziom bojowej i jaki to ma sens ? Zawsze trzeba brać pod uwagę największy zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak propozycje będą lepsze niż zwykłe dodawanie tego, czego gracz sam nie osiągnie to tam wszystko policzę.

To ma być tylko ułatwienie - nie zrobienie czegoś niemożliwego. Ja mam rekordowy poziom tech. bojowej - 34. Robiłem go 3 miesiące a ktoś sobie zrobi to po nie wiem.. 2 tyg latania... :|

 

Skrócenie czasu o jakieś 5-10 dni będzie bardziej odpowiednie bo nie zrobi za nas całego badania i i tak będzie trzeba poczekać, dlatego z badaniami myślę dajmy sobie spokój.

 

Statystyki statków też niech już będą stałe.. ew. może coś z prędkością z racji tego, że jest pomysł o obniżeniu przyspieszenia gry. Przydałoby się dla szybszego farmingu. Ale tylko dla mało popularnych statków jak MT / LM / KR. Mogło by to być dla nich nowe zastosowanie, bo z tego co wiem wyszły z mody ;)

Deus byłaby taka możliwość? Przyspieszenie poszczególnych jednostek za wybraną cenę o wybrany % prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by z tym sporo grzebania, lepiej tryt wykorzystać na badania, skrócenie ich czasu na dni lub procentowo, wolał bym procentowo bo i przy niższych jak i przy wyższych miało by to stosowne zastosowanie.

Tryt można również wykorzystać np. do zwiększenia limitu budowy na moonie, z 400k na np. 800 lub 600k.

Jedną z propozycji było również zmniejszenie spalania, np. o dodatkowe 10%.

 

Mamy już 3 zastosowania, czy potrzeba ich więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skracanie czasowe na pewno spodoba się tym, którzy nie lubią marnować połowy nocy. Np. skrócenie czasu badania o 5h będzie wygodne - można od razu na noc zostawić kolejne badanie i wykorzystać te 3-5h bezczynności.

 

Ten limit na moonie to niezły bajer, bo po 400k to całe dnie trzeba poświęcić, żeby cokolwiek zbudować.

 

Z pewnością więcej niż 3 nie potrzeba ale im więcej tym lepiej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wykorzystać Tryt np. jako jednostkę dzięki której możemy wykorzystać falangę do sprawdzenia ruchu flot przez xx układów. Przykładowo 5k jednostek trytu daje możliwość uzyskania raportu o ruchach obcych flot przez 50 układów. Kolejnym zastosowaniem może być zwiększenie wydobycia o xx % przez xx czasu, coś w rodzaju dodatkowego oficera możliwego do zakupu tylko dzięki trytowi. Co do drugiej opcji wydaje mi się iż będzie na tyle kusząca iż gracze zaczną inwestować w ekspedycje, natomiast osoby grające flota tez będą zadowolone ;P Nie mowie tutaj o zwiększeniu wydobycia w jakiś olbrzymi sposób ale 50 % za 5k na 48h będzie inwestycja moim zdaniem wartą przemyślenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50% to jest ogromne powiększenie wydobycia, biorąc pod uwagę powiększenie jeszcze przez oficera. Co do falangi, nie wiem czy będzie taka potrzeba, większość osób potrafi dobrze rozmieścić moony, a czasem brakuje tego jednego układu np. z elementu taktycznego przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to może w końcu zdecydujcie się do czego ten tryt ma służyć. Na u3 zdemontowane wszystkie wielkie floty Kanah Corba - floty piwoszy - lata winiu a reszta czeka i pytanie retoryczne czemu miało służyć zwiększenie spalania? Czy przypadkiem tryt nie miał go zmniejszać, bo jeżeli tak to czemu nic z tym nie zostało powiązane. Ogólnie rzecz biorąc daliście szansę zdemontowania floty i flot nie ma !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus, jemu chodziło chyba o przeskanowanie wszystkich ruchów wszystkich flot w promieniu 50 układów.

Ja nie szukam celi więc nie wiem czy to pomysł praktyczny czy nie ale chyba nie głupi :P

 

Dokładnie tak, połączenie tego z zwiększonym wydobyciem da podstawy i nada sens budowania szperaczy, dodatkowo można dać możliwość wysyłania ekspedycji tylko z planety i będzie wszystko zrównoważone i zależało tylko od aktywności graczy i szczęścia ;)

 

Dodamy do tego zwiększony % zdobycia trytu od ilości wysłanej floty i reszta będzie kręcić się sama ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.