Skocz do zawartości

Dyskusja na temat pracy ogam


faziee

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym żebyś Deus odpowiedział na kilka moich pytań, oczywiście wszystko na spokojnie etc,itd,itp :D

 

1. Dlaczego Dymek dostał UB? (cytuje deusx: "Bany za bug using kolon 16 są nie do odwołania, zakładanie tematu nie ma sensu."

 

2. Dlaczego pół UNI nie dostało bana za jednosekundowe loty (najczęściej używane przy zadaniu z niszczeniem moonów)

 

Odpowiedz w poście poniżej

 

PS: Wszystkich zabierających głos w dyskusji proszę o trzymanie się tematu

 

@edit: jeszcze jedno, zbanowanych powinno być conajmniej jeszcze kilka osób za te ekspy, więc posprawdzaj uważnie , bo Ci co sie najwiecej rzucaja... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uświadomcie sobie, że nie da się wszystkiego sprawdzić. Nie da się zapisywać każdej akcji a tym bardziej analizować miliony wpisów wpis po wpisie w celu sprawdzenia, czy dana osoba nie skorzystała z błędu. Dlatego też jak to napisałeś "pół uni" nie ma bana, co przypuszczam ogranicza się do 20 osób maksymalnie którym się po prostu upiekło. Tak samo jak ekspedycji, nie da się każdej osoby sprawdzić, wpadli tylko Ci co grubo przesadzili. Nie oznacza to oczywiście, że nie będziemy podejmować dalszych środków w celu wykrycia jak największej liczby osób korzystających z błędu.

 

 

Dymek dostał unbana bo np. zgłosił mi błąd, przez którego masz bana i co dla was było oczywiste, dla administracji nie, nie wiedzieliśmy o nim, on jako pierwszy zgłosił a dopiero po jego zgłoszeniu nagle każdy o będzie pisał i wiedział o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus każde Twoje słowo jest tak naprawdę o pupę potłuc,

 

Kolejny przykład: miałeś nagrodzić mnie/dymka banem na SB jak będziemy cokolwiek do siebie pisali

Ten pasożyt ciągle coś do mnie klikał na klawiaturze a Ty jak zwykle nic.

 

Najpierw prawisz jakieś kazania a potem wychodzi że to kłamstwa i Twoje chwilowe "widzimisie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus każde Twoje słowo jest tak naprawdę o pupę potłuc,

 

Kolejny przykład: miałeś nagrodzić mnie/dymka banem na SB jak będziemy cokolwiek do siebie pisali

Ten pasożyt ciągle coś do mnie klikał na klawiaturze a Ty jak zwykle nic.

 

Najpierw prawisz jakieś kazania a potem wychodzi że to kłamstwa i Twoje chwilowe "widzimisie"

 

Kolega, moją dobrą wolą jest, że możesz tutaj pisać, nie zabroniłem Ci tego jeszcze a ty masz oto pretensję ? Na prawdę nie rozumiem Cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.