Skocz do zawartości

Dziala grawitacyjne


KLIMAA

Rekomendowane odpowiedzi

1)Zdjecie:

http://inter-war.pl/styles/theme/gow/gebaeude/410.gif

2)Nazwa:

Dziala grawitacyjne

3)Opis:

W późniejszych latach wojsko zaczeło interesować w technologią plazmową i w rozwój grawitonów .Inwestycje pochłoneły miliardy funduszy co zaowocowało działem o potężnej sile!

 

Szybki ogień od Aurora 1

 

Punkty struktualne 500.000

Siła obrony 600

Siła ataku 4.000

 

4)Wymagania

Rozwój grawitonów (Poziom 10)

Stocznia (Poziom 0/20)

Technologia bojowa (Poziom 25)

Technologia plazmowa (Poziom 23)

 

5)Koszt:

Wymagane surowce: Metal: 500.000 Kryształ: 500.000 Deuter: 200.000

 

Wszelkie uwagi mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyslasz dzisiaj powiedz mi po co komuś kolejne działko a naj czesciej budowane jest wr albo ldl bo reszta jest nie oplacalna ??

 

chociaż byś opisal to swoimi słowami a nie kopiował strikte tak samo .

 

hmm to jest moj pomysl z innej gry ktore sa uzywana tylko lekko przerobione do tej gry

 

jak mowiles kazdy buduje WR , LDL ale i tak sa slabe i tanie , latwo zezlomowac , to dzialo by bylo ciężej i gracze by to zaczeli stawiac bo ma wieksza sile niz Aurora bo widze po sobie ze czy maly czy duzy bunkier to i tak zlomuja. a tak to bedzie trudniej;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw jw. konkretne zastosowanie. Moim zdaniem nie brakuje niczego w obronie. No i SD - jak może istnieć SD 1. SD oznacza ilość strzałów w dany statek.

Później widzę, że piszesz na temat którego nie znasz - jeśli koszt metalu i kryształu daje 1kk surowców to pkty strukturalne wynoszą 1kk, a nie 500k.

 

Ostatnia uwaga - to, że działko ma większą liczbę w sile ataku nie znaczy, że jest silniejsze i wytrzymalsze od WR, gdyż za cenę tego działka mogę zbudować 1.150 WR, których siła przekroczy 90.000 tak więc twoje wartości nadają tutaj siłę ledwo ledwo większą od małych transporterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.