Skocz do zawartości

Król Lew / The Lion King 3D (2011/1994)


Kicha

Rekomendowane odpowiedzi

http://1.fwcdn.pl/po/68/78/6878/7389475.3.jpg?l=1313141547000

 

reżyseria: Rob Minkoff, Roger Allers

scenariusz: Jonathan Roberts, Linda Woolverton (więcej...)

premiera: 26 sierpnia 2011 (Polska) 2011-08-26 15 czerwca 1994 (Świat) 1994-06-15

produkcja: USA

gatunek: Animacja, Familijny

 

 

Wpisałem w temacie 2011, chociaż nie można tego uznać za oficjalną wersję.

Oczywiście efektów 3D nie ma, jest obraz cyfrowy, więc jakoś jest znacznie lepsza niż kiedyś. Oprócz tego zmieniono chyba jedną, bądź dwie piosenki.

 

Poza tym wszystko zostało po staremu, a to Nam daje powrót do przeszłości...

Król lew to chyba jedna z najlepszych bajek mojego dzieciństwa. Trzeba sobie wprost powiedzieć, że teraz się już takich bajek nie robi.

Jak to mówią - prawdziwy mężczyzna płacze tylko podczas śmierci Mufasy, nigdy więcej. Kiedyś na pewno płakałem, teraz starałem się powstrzymać. W końcu nie wypada już płakać w tym wieku :D.

Chociaż przyznam szczerze, że głosy użyczone postaciom w niektórych przypadkach mi nie pasowały. Mimo wszystko bajka nadal ma swoją moc. To w końcu Król lew.

 

Polecam zaopatrzyć się w tą bajkę. Kiedyś będziemy ją puszczać dzieciom/wnukom, żeby te wiedziały co kiedyś budziło łzy, podziw i poruszało ich bliskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha jakiś Ty... Uczuciowy :oO:

 

Nie podoba mi się zmiana piosenek. Podoba mi się, że nie zrobili z tego kolejnego 3D cudaka psującego cały klimat. To jest wieeeelki plus. Generalnie, uwielbiam tą bajkę, uwielbiam stare Disneyowskie produkcje i mam nadzieję tak jak Kicha, że w przyszłości będziecie je pokazywać swoim dzieciom i wnukom. Nie psujcie ich głów "bajkami" przesiąkniętymi idiotyzmem i przemocą. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.