Skocz do zawartości

Zmiana statystyk floty


spieriz

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie w statystykach flot liczy się ilość statków. Moim zdaniem byłoby lepiej, gdyby się liczyły punkty jakie się uzyskało za wybudowana flotę, tak jak to widać w podglądzie. Dla mnie ilość statków w statystykach jest bezsensowna, bo ktoś sobie zrobi kilkaset mln sond albo satelit, bądź innych prawie nic nie wartych w walce statków, i będzie na górze statystyk, podczas gdy ktoś kto sobie zrobi 10mln GŚ będzie na dole. Obecny system statystyk flot jest również mylący dla osób które chcą złomować inne floty. Moim zdaniem system naliczania punków za floty i ich naliczanie w statystykach powinien być taki sam. A co Wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to miałem na to wyebane ale oni zbierali o nim dane wszystko skatalogowane.

Produkcja przemyt handel, bronią dragami ludźmi, od prania brudnych pieniędzy, wymuszeń do prostytucji.

 

BTW: Można sobie to łatwo policzyć wchodząc w gracza, poza tym temat już był i został odrzucony, więc lipex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to dobry pomysl :) mamy zadanie gdzie trzeba osiagnac top1 flot.. dlaczego ekowiec ma wybudować 6kkk sond i być top1 skoro ja moimi krazkami bym go zjechał ? .. on wybuduje flote za 6kkkk krychy a ja za 1 bln sury i on jest wyzej ode mnie w top i zalicza sobie zadanie?

 

Dla mnie to jest glupota!

 

Trzeba osiągnąc top 1 wszystkiego a nie flot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rank we flotach jest ilościowo, więc myślę że zadanie też będzie ilościowo, co również jest bez sensu. Ale nawet gdyby było punktowo to i tak wiadomo że to zadanie zrobią tylko niektórzy gracze, wszyscy wiedzą którzy, ale nie napisze bo jeszcze bana dostane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że statystyki floty są jakie są. Postanowiłem napisać coś co pokaże rzeczywisty ranking.

Program składa się z 3 plików tekstowych i pliku wykonywalnego. W plikach tekstowych umieszczamy

statystyki (obecnie są tam dane top300 dla u5). Można to wykorzystać na każdym uniwersum.

 

Aha, statystyki są obarczone błędem, który jest równy ilości punktów za badania.

Czyli praktycznie żadnym.

 

enjoy:

 

http://www.speedyshare.com/files/30438573/Punkty.zip

 

Ps. wymagana zainstalowana java

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.