Skocz do zawartości

Nowe Uniwersum


Callel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moim zdaniem dobre by było otworzenie nowego Uni w ramach publikacji na masową skalę ponieważ dochodzą mnie wiadomości że nowi nie chcą grać ponieważ TOPKA na każdym uni ma zdecydowanie zbyt dużą przewagę punktową i flotową...

 

Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe uni to poroniony pomysł. Znowu gracze się rozlecą na nowym serwie i będzie g... nie granie -.- jak 3 aktywne osoby na uni.

 

Już kiedyś tłumaczyłem, że tak stworzona jest gra. Im dłużej trwa uniwersum będzie bardziej wymierać i to jest całkiem normalne i raczej nic się na to nie da poradzić.

 

Uniwersum 6 będzie albo w styczniu albo w czerwca (za pół roku od startu u5 lub za rok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość I_Will_Never_Forget

Moja propozycja by była za tym, aby floty spowolnić delikatnie (żeby zamiast np. 30 sek w układzie leciały 2 min). Choć oczywiście to tylko propozycja ;)

http://funkyimg.com/u2/767/663/ic_taktak.gif

Jestem jak najbardziej za delikatnym spowolnieniem gry.

W 30sec nawet nie poderwę floty nawet jakbym zobaczył jakimś cudem atak.

 

No i również czekam na nowe uni. Miejmy nadzieję, że takie powstanie.

A stare uni niech nie marudzą, bo każde uni się kiedyś wyludni. I nie koniecznie to wina nowopowstających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez tabelki już przestawię tę propozycję.

 

Prędkość pancernika:

- w układzie 1:50

- sąsiedni układ 3:00

- 50 układów 5:00

- 200 układów 8:30

- 1 galaktyka 8:10

- 2 galaktyki 11:30

- 5 galaktyk 18 min

 

Prędkość GŚ:

- w układzie 18:10

- sąsiedni układ 30:20

- 50 układów 49:40

- 200 układów 1:24:40

- 1 galaktyka 1:21:20

- 2 galaktyki 1:55:00

- 5 galaktyk 3:02:00

 

Prędkość FleetSlov'a:

- w układzie 3:20:00

- sąsiedni układ 5:30:00

- 50 układów 9:00:00

- 200 układów 15:17:00

- 1 galaktyka 14:40:00

- 2 galaktyki 20:45:00

- 5 galaktyk 32:48:00

 

Wszystko na 100% prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to głupoto zmniejszać prędkość gry po co ludzie raczej graja żeby nie czuć sie jak na ogame.pl gdzie jest wolna prędkość :D moim zdaniem prędkość jest dobra i nie ma co zmieniać w nim a otwieranie kolejnego uni to głupota bo te stare uni już wtedy mało kto bedzię chciał grać jak otworzą nowe uni ;)ta za 2 lata to tak ale nie już styczniu to na pewno za szybko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bio wyjaśnij mi gdzie jest zabawa w rozwaleniu kogoś przez to, że nie wyrobił w minute zauważyć lotu?

 

Reklamy przypadkiem takiej z Orange nie widziałeś? ;D "Jeśli coś trwa zbyt krótko to traci sens"

 

 

Neriel ty zawsze masz coś do powiedzenia na temat flot latania itd a jesteś ekowcem ta prędkość jest odpowiednia właśnie dlatego większość graczy tu gra. Twoje pomysły z flotami i sprawami z nimi związanymi odbieram jak jakąś zemste na flociarzach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nie mam co robić tylko się mścić... może jeszcze zaraz zacznę bluzgać na PM do Cata, bo mi Szperacze rano rozwalił? xP

 

BTW nie jestem ekowcem - jestem graczem. Widzę co się dzieje i jak wszystko wygląda.

 

Jeśli rzeczywiście większa prędkość jest lepsza to powinieneś z palcem w nosie to udowodnić, ale co się spytam o uzasadnienie wypowiedzi, to większość zmienia temat na "jesteś ekowcem" jakbym by czarny czy co...

 

Czemu nikt nie da byle uzasadnienia aby zostawić prędkość? Zdaje się, że takowego po prostu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget
właśnie dlatego większość graczy tu gra.
Identycznie... właśnie dlatego większość graczy tu nie gra.

Nikt nie mowi o zaniżeniu predkosci do x5 a wy się kłócicie jakby wam kazali latać po 5h w układzie :oO:

z 30sec chcą zwiększyć do 1,30min na prawde straszna róznica. Świat się zawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.