Skocz do zawartości

Zadania - poprawki.


Gość †Zbojnik†

Rekomendowane odpowiedzi

Widnieje nam zadanie z badaniem badania msbn na 20 poziom. Tylko po co?

Nieopłacalne jest samo czekanie na to badanie z prostych względów, i tak jajco czasu skróci, wpieprzy kupę dni zanim się wybada, i łącznie skróci badania o jakieś 4h.

 

Lepiej postawić MSBN na lvl 18, labki na 31-32 lvl i osiągamy ten sam efekt, co z msbn na 20 poziomie [jako tako]

 

Kolejna rzecz, Technologia ekspedycji - powinna widnieć w sklepie, jest potrzebnym badaniem, ale nie aż tak bardzo żeby nie można było podnieść tych 3 poziomów za dodatki. Każdego pewnie drażni fakt, żeby wybadać ja na 25 poziom trzeba czekać ponad pół miesiąca [jak nie dłużej, współczucia tutaj kieruje do graczy u5, którzy mają naukowca tylko na 30%]

 

"Stań się najlepszym graczem na swoim uniwersum - dojdź do TOP1 w statystykach ogólnych."
"Dokonaj niemożliwego i wzbij się na pierwsze miejsca we wszystkich statystykach!" 

 

Rozumiem, te zadania są dla picu? Ale mimo wszystko powinny być usunięte.

Top 1 i tak już przeważa w ilości pkt, surowca na koncie, po kiego grzyba dolewać mu jeszcze?

I na pewno, nie zwiększy to rywalizacji wśród graczy, bo większość i tak nie ma szans dojścia do takiej pozycji, a Ci topowi będą mieli to nieźle utrudnione ze względu na przeskok po dostaniu tej surówki przez aktualnego top 1.

 

 

To chyba wszystko, mam nadzieje, że zrozumiale opisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o PTE o ile w ogóle to udostępnił bym tylko podniesienie 1 poziomu. Tyle wystarczy, a więcej mogłoby dać kosmiczne ilości surowców na ekspedycjach.

 

MŚBN można obniżyć czy usunąć to deus niech decyduje - mi się wydaje, że można poczekać ale jeśli nie ma to żadnego celu to faktycznie nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość badań jest po trzy poziomy do podniesienia więc wszystkie badania powinny być po trzy poziomy

 

według mnie dodać do sklepu msbn i PTE na tych zasadach co inne badania. I zadanie z 20 poziomem msbn może zostać.

 

A ostatnie zadania faktycznie usunąć albo zmienić wynagrodzenie na tryt albo ileś tam dodatków.

 

Za zajęcie top 1 powinno być nagrodą SATYSFAKCJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jako ostatnie zadanie damy wyłącznie top 1 w ogólnym a nagroda po prostu zerowa ? Lub symboliczne 1,1,1 ;D

 

msbn można zmniejszyć, ale jednak można ją mieć na ten 20 poziom. Rozbudowując wszystkie laboratoria na wyższe poziomy jesteśmy już w stanie zyskać konkretny czas.

 

Pte na poziom 25 jest ok, dostaniemy kolejny slot a wszystkie te poprawki dążą do natychmiastowego wykonania zadań. Zadania nie są do pozyskiwania surowców i jak najszybszego ich wykonania, tylko miłym dodatkiem do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.