Skocz do zawartości

Licznik ekspedycji oraz % z walk.


Gość †Zbojnik†

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja taka

Dodanie licznika ekspedycji w podglądzie obok walki: wygrane/przegrane/remis - obok, albo poniżej, gdziekolwiek. Z pewnością wielu z nas będzie interesowało ile to już poleciało tego, oraz pozwoli na oko i bez pierdzielenia obliczyć jakie korzyści ekspedycje przyniosły. Bo ciągłe zapisywanie to chała jest.

 

 

O i właśnie na to wpadłem.

Można by dodać również licznik % z walk, oczywiście chodzi tutaj tylko o wygrane bitwy.

Też ciekawa opcja, co by nie. Podglądu to nie spieprzy, a pomoże w prowadzeniu naszej własnej statystyki.

W zasadzie w rankingu można by było zmienić te wygrane walki na ilość uzyskanych % z walk, natomiast pożegnać byśmy musieli ilość walk wygranych, przegranych i remisów, choć można by było te 3 podstawowe zostawić i obok dodać tylko łączną ilość procent z wygranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z % z walk już dawno proponowałem - jest w zadaniach więc dodać to do podglądu to na pewno nie problem.

 

Statystyki ekspedycji to na pewno świetny pomysł. Można by od razu wskazywać jak w mojej tabelce - ilość straconych flot na danej misji oraz ile surowca na tym straciliśmy. Na koniec dać sumę tak jak w losowaniu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co komu ranking ekspedycji?

w jeden dzień robisz ekspedycje i pod koniec dnia obliczasz ile na plus i np. zapisujesz sobie w notatniku 5 września +1kkkk deuteru

i spokój

a co do tego % walk myślę że to bardzo dobry pomysł.

Te statystyki pokażą kto tak naprawdę jest dobrym flociarzem i jak dla mnie można ze statystyk usunąć walki wygrane, przegrane i remisowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.