Skocz do zawartości

tryt


Gość skobel

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie brzmialo: "a eko - co maja z tym zrobic ? "

a ty mi wypisujesz tu nie wiadomo co...

jedyna rzecz dotyczaca eko, napiasana w temacie podanym przez Kiche to:

A ekonomowi na przyszłość dodamy. Z resztą gra polega na lataniu, więc jak jesteś ekonomem to pewnym sensie nie grasz i nie masz prawa do niektórych elementów gry... Eko jest się z wyboru, więc jak chce mieć więcej to sam z siebie też musi więcej dać :P

i nic pozatym

albo czytasz ze zrozumieniem, albo daj spokoj.

pytanie bylo jasne i zrozumiale, no chyba ze nie dla wszystkich....

nawiazujac do twojej wypowiedzi:

 

"A ekonomowi na przyszłość dodamy. Z resztą gra polega na lataniu, więc jak jesteś ekonomem to pewnym sensie nie grasz..." - dwa wykluczajace sie zdania.

Poza tym wpisujac w szukajce 'tryt' wyswietla sie 9! tematow na ten temat - ktore czytalem, przegladalem, przeszukalem - i nic tam nie bylo na temat trytu dla eko.

Wiec, jezeli nie znasz odpowiedzi na niektore pytania, to nie odpowiadaj na nie. i nie rob z graczy nie wiadomo kogo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się tak wyrażę nie pierdziel farmazonów.

Dzisiaj dopiero użyłeś szukajki i dzisiaj jest 9 tematów, z czego wystarczy jeden przeczytać.

 

NIE MA zastosowania więc jak mam ci odpowiedzieć? Nie rozumiesz co znaczy "W przyszłości coś będzie" ??

 

Nie robię z graczy nikogo - sam z siebie robisz bałwana twierdząc, że ja nie umiem czytać, kiedy to jedynie ty nie potrafisz prostego przekazu zrozumieć.

 

Z resztą temat do zamknięcia - odpowiedź dwukrotnie udzielona, a sama rozmowa zmierza w niewłaściwym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balwanem to mozesz sobie nazywac kolegow jezeli ci na to pozwola

jezeli nie ma odpowiedzi to sie nie wypisuje bzdur i robi z ludzi kretynow!!!

zwykly spamer jestes i tyle

a w twojej wypowiedzi z 02 wrzesień 2011 - 12:55 jest juz 6 tematow - patrz foto

a ja nie jestem k'''a czarodziejem by czytac tylko jeden wiec czytalem wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.