Skocz do zawartości

Skarga na deusax


walkins

Rekomendowane odpowiedzi

Chialem sie postakryc na niego ponieważ z nim nigdy nie mozna niczego pokojowo wyjasnic zawsze jak do niego pisze jestem ofiara obrazy oto 1 z cytatój :

 

Zaraz dostaniesz koljengo warna pod tytułem zwalczanie debilizmu

tu dostalem warna za odswierzanie starych tematow ( temat ten nie byl zamkniety ani nigdzie nie pisalo ,,temat stary,, ps podkreslam slowo debilizm ok 2 obraza przez niego
alsze zgrywanie idioty zakończy się dłuższym banem, ostrzegam.

tu dostalem bana na SB nie pisalem mu nic zlego a on mi wlasnie tak odpisal. Jeszcze popatrzylem se na pare tematow i spotkalem sie tam z bluzneirstwami :
Więc przestań pie***lić, że nic nie robimy

oczywiscie pisalo tak bez cenzury i post byl dlugi wiec skopiowalem tylko to zdanie. Zaloze sie ze gdyby np. Kicha takie zdania walil w postach wywalili by go odrazu.

 

ps to nie ma byc obraza z braku kultury ale jak czytalem zasady na Teamowca i pisalo tam 100% kultury to az sie dziwie ze kazdy 100% ale administrator najwazniejszy z teamu nie ma nawet 70% kultury.

 

pozdrawiam i nie chce za to warna kazdy musi sie pogodzic z tym jaki jest ja dostalem bana za niekulturalne odzywanie sie i ok nie bede tego robic wiec mam prosbe do deusa pisz grzeczniej bo gdybyc ty taka wiadomosc dostal bys na 100% mu IP zablokowal nq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja Ci odpiszę...nie wiem ile masz lat i nie interesuje mnie to ale Twoje zachowanie jest na poziomi 10cio letniego dziecka nie potrafiącego odnaleźć się w wirtualnym świecie dorosłych ludzi....Twoje zachowanie jest co najmniej irytujące - powinieneś sam się domyśleć dlaczego ...wystarczy popatrzyć na wskaźnik Twoich Ostrzeżeń, gdy tylko pojawiasz się na Forum co raz bardziej się zapełnia a Ty zapewne nie rozumiesz dlaczego

 

Nie docierają do Ciebie ani prośby ani groźby abyś zmienił swoje zachowanie i przestał robić z siebie hmmm....(dopowiedz sobie co zechcesz)

 

Nie rozumiem dlaczego akurat taki sposób wybrałeś na zaistnienie na tym Forum - czy na prawdę chcesz aby wszyscy bądź prawie wszyscy mieli Cię za ''inteligentnego inaczej''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walkins na Twoją niekorzyść działają dwie rzeczy:

- regulamin

- Deusx :D

 

- regulamin mówi jasno:

12. Nie odkopuj nieaktualnych już tematów.

 

- Deusx:

Nie ma nikogo nad nim, jak sam zauważyłeś, to jego gra. Jedyne co możemy to zadzwonić do jego mamy z prośbą o interwencję w sprawach języka. Chociaż nie dziwię mu się, czasami ręce opadają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie po kilku próbach wyjaśnienia powodu bana musiałem napisać po prostu, że dalsze zgrywanie idioty skończy się tak a nie inaczej. Nie wyzywałem Cię, lecz skrytykowałem twoje zachowanie.

 

To, że temat nie jest zamknięty nie oznacza, że można go odkopywać BEZ CELU.

 

 

Co do:

 

Więc przestań pie***lić, że nic nie robimy
oczywiscie pisalo tak bez cenzury i post byl dlugi wiec skopiowalem tylko to zdanie. Zaloze sie ze gdyby np. Kicha takie zdania walil w postach wywalili by go odrazu.

 

Skopiuj cały post, wtedy powyższy cytat nabierze sensu a nie wycinek z przekleństwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.