Skocz do zawartości

oddam konto uni 2.. top 32


Raidy

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak..

Flota 1.189.585.147 170

Budynki 4.967.954.954.930 30

Badania 322.639.396 168

Obrona 312 2685

Razem 4.969.467.179.780 32

 

Zabudowana 1 planeta - na reszte nie mialem czasu;)

metal 75

kryszt 63

deuter 65

 

roboty 28

nanity 28

labo 34

terra 28

depo 34 (rekord)

 

badania za duzo pisania;)

na koncie jest 58 dodatkow. jakies grosze w banku

 

Jak ktos chce dostac to pisac ^^ wybiore tak za tydzien komu dam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiem, że pewnie mi nie oddasz tego konta, bo mało o mnie wiesz, oraz nie za bardzo masz możliwość sprawdzić to co mówię.

 

Dlaczego:

umiem grać flotą, eko też nie zmarnuję (nawet się nie da chyba:D), konto zostanie w sojuszu jeśli sobie tak życzysz.

Grałem na u50 Ogame.pl zanim wprowadzili ten nowy "lepszy" interfejs i byłem top86 (nie gorzej niż top90). Była straszna awantura o to konto.

Miałem wirusa na kompie (ESET Smart Security LEGALNY nic nie znalazł na skanie rzeczywistym - jakiś nowy robal pewnie), i tak oto passy z tego konta przywędrowały do kogoś innego i tak oto dostało bana na zawsze za dzielenie ().

 

ST ci nie podam bo grałem eko, było jedne z największych na u50.

Pewnie pomyślisz: a skąd ty możesz coś o flocie wiedzieć? Ano stąd, że górnik, nie znaczy że nie rabuje sąsiadów:D

Zna się te oszustwa na przelicznikach, zostawianie 1gs na fs na moonie do transportów, po 300 recków na planecie na pz (na moonie 1 planety, z tym że tak było na każdej).

 

Jak nie wierzysz w to co czytasz to pytaj mnie ale nie wymyślaj nie wiem czego bo to było raz że trochę temu, dwa że wszystkich pojęć nie znam bo bym był bogiem a daleko mi brakuje...

 

Nie mam gg więc ci nie podam.

 

Wszystko co mam do powiedzenia.

 

Mam nadzieję że to mnie wybierzesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.