Skocz do zawartości

ACS ma błędy


faziee

Rekomendowane odpowiedzi

walkins przeczytałeś regulamin, a dalej go łamiesz. Dostajesz ostrzeżenie.

 

@TOPIC: Osoba włączająca się do ACS nie dostaje przecież RW, tak samo jak nie dostaje pkt za atak, czy nie zbiera nic z planety (chyba, że z tym ostatnim coś się zmieniło). To wszystko przechodzi na założyciela związku.

 

Przenoszę temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja dokladniej napisze :) A mianowicie:

Lecielismy na gracza XXX w celu skruszenia mu bunkra. Ja byłem za pierwszym razem głownodowodzącym lodu i :

Pierw poszły moje aurory i zaprosiłem do lotu Faziego, ja5ira i kacpra1. Kazdy z nich opozniał swoja flota lot :)

Gdy floty zgodnie z czasem doleciały do celu brak RW dla któregokolwiek z członków ACS :)

Patrze.. w zakładke flota a tam moje aurory juz na moonie a LMy które pozniej dołaczyłem jeszcze wracały ale nie bylo ich widać na podglądzie :) Tak samo miała reszta zespołu a bunkier nie został naruszony.

 

Za kolejnym razem zalozycielem ACSa był fazi2007. Puscil on swoja flotke na 10% aby kazdy mogł dolaczyc.. kazdy dołaczył flote i.. W pewnym momencie zrezygnowali z lotu z ja5irem :) Fazi i Ja5ir zawrocili floty.. wiec ja powinienem sie rozbić o bunkier:)

W podglądzie moja flota dawno doleciała, a w zakladce flota jeszcze leciała na bunkier :D WTF? Gdy zawrociłem to flota wracała mi nie ze 100% predkosci jaka posłałem tylko wracała z czasem 6min czyli taka z jaka wyslal fazi na pcozatku czyli 10% :) oczywiscie do RW i tak nie doszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.