Skocz do zawartości

Bany bez urlopu


Bumble

Ban bez U  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uważasz że niektore bany powinny być bez urlopu



Rekomendowane odpowiedzi

A wiec jak w temacie głosujcie i wypowiadajcie się ja osobiście uważam że powinno tak być ponieważ co to za kara jak ktos dostaje urlop ??

 

I proponuje sciągnąć urlopy z kategori banów takich jak

 

Push

Bash

Zasiadanie

Bug using

Multikonto

 

To moja propozycją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Push - dopiero od pewnej sumy

Bash - dopiero od znacznego przekroczenia

Zasiadanie - tak

Bug using - nie

Multikonto - pod warunkiem 100% pewności, że jest to multi, a nie np. IP jednej sieci osiedlowej, bo wtedy zostaną pokrzywdzone osoby, które nie miały o tym pojęcia.

 

Pomyślcie chwilę. Wiele osób jak dostaje bana to już po 5 minutach ma do Nas pretensje, że przecież "właśnie wydobycie z 5 minut im uciekło". Dodajcie do tego sporą ilość ataków od graczy czekających na łatwy zysk.

Gdyby banować bez urlopów za wszystko co wymieniłeś - gracze po banie nie wrócą już w większości do gry, bo nie będą mieli do czego wracać. Więc wypadałoby to trochę lepiej przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością za wulgaryzmy i obrazy.. tępić tępaków :P

 

Za nadmierną ilość ataków może jeśli się to powtórzyło 3x, bo za 1 razem można nie przeczytać regulaminu (ilu z was przeczytało te podczas instalacji gry? ;D ), a za drugim jeszcze by można dopuścić pomyłkę czy coś. Trzykrotny nadmierny atak to przegięcie i należałoby się bez urlopu.

 

Bugusing to wiadomo.. ktoś sobie nabugował surki, a kumpel go sfarmi... nie może być.

Multi i przesyłanie surki również, bo to tylko udostępni farmienie tych kont, a byle kumpel może mi takich kont narobić.

 

 

Jednak taki temat był juz poruszany kiedyś i deus odmówił nakładania banów bez urlopu nie pamiętam / nie rozumiem dlaczego.

 

@DOWN

Nie mówię, że nikt nie czyta ale mało kto i rzadko. Zwłaszcza jeśli wbijam sobie tylko zobaczyć co to za gra. A tak zwykle to wygląda, bo nie można z góry założyć, że każdy prywatny serwer jest świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się bezpośrednio do posta, z którym się absolutnie zgadzam.

 

Z pewnością za wulgaryzmy i obrazy.. tępić tępaków :P

 

Za chamstwo odpowiedzmy chamstwem. Może ban bez urlopu nauczy ludzi trochę kultury.

 

Za nadmierną ilość ataków może jeśli się to powtórzyło 3x, bo za 1 razem można nie przeczytać regulaminu, a za drugim jeszcze by można dopuścić pomyłkę czy coś. Trzykrotny nadmierny atak to przegięcie i należałoby się bez urlopu.

 

Też jestem za tym. Powiedzmy pierwszy taki przypadek ban z urlopem na 3 dni, drugi ban z urlopem na tydzień i za trzecim razem na tydzień tyle że bez urlopu. Bo jak można popełnić TEN SAM błąd kilka razy? Gdy są same bany z urlopem to wygląda tak, że ludzie będą to robić najwyżej dostaną na kilka dni przymusowy urlop. Jaki to ma sens?

 

Bugusing to wiadomo.. ktoś sobie nabugował surki, a kumpel go sfarmi... nie może być.

Multi i przesyłanie surki również, bo to tylko udostępni farmienie tych kont, a byle kumpel może mi takich kont narobić.

 

Tak, tak i jeszcze raz tak. Tu nawet nie ma czego komentować.

 

Jednak taki temat był juz poruszany kiedyś i deus odmówił nakładania banów bez urlopu nie pamiętam / nie rozumiem dlaczego.

 

Również nie rozumiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak taki temat był juz poruszany kiedyś i deus odmówił nakładania banów bez urlopu nie pamiętam / nie rozumiem dlaczego.

 

Mogę dostać link do tego ?

 

Spory czas temu dodałem do banowarki możliwość dania urlopu lub nie. Kiedyś urlop nakładał się automatycznie podczas bana, więc już dawno została ta kwestia poruszana i raczej odmiennie niż w/w cytacie.

 

 

Princess, na chamstwo nie odpowiada się chamstwem, tylko się je eliminuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie go wskazać.. więc możemy uznać, że mi coś z pamięcią odwaliło ale znikąd sobie tego przecież nie wziąłem :P

 

Masz jednak cytat z tabeli kar "Wszelkie bany nakladane sa z urlopem."co oznacza, że nie dozwolone jest nałożenie blokady bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.