Skocz do zawartości

Premiership 2011/2012


Gość

Premiership 2011/2012  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie mistrzem Anglii sezonu 2011/12?

    • Arsenal Londyn
      1
    • Chelsea Londyn
      2
    • Liverpool FC
      1
    • Manchester City
      1
    • Manchester United
      6
    • Newcastle United
      0
    • Tottenham Hotspur
      0
    • Inny
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłam, że na forum jest sporo kibiców angielskiej piłki, więc być może ktoś przyłączy się do dyskusji (i przy okazji rozbujamy trochę forum?).

 

 

Juz 13 sierpnia pierwsza kolejka. Z ciekawszych meczy polecam Newcastle United - Arsenal.

 

Nie można również zapomnieć o meczu poprzedzającym Premiership - meczu o tarczę wspólnoty. I tym razem Czerwone Diabły nie zawiodły zdobywając 19 Tarczę i pokonując Manchester City 3:2.

 

 

Jak wygląda sytuacja w składach? Wiadomo już że legenda Van der Saar i Scholes odwiesili swoje buciki do szafy, że Obertan znalazł się w Newcastle... Czy coś jeszcze? Może wy coś wiecie i wspólnie będziemy komentować wszystkie mecze, transfery i układ w tabeli?

 

 

Zachęcam również do głosowania, która z drużyn według was sięgnie po tytuł.

 

Pozdrawiam

Princess

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na MU

 

Dobrze że Van Der Sar odszedł bo nigdy go nie lubiłem

 

No teraz ciekawostką jest mecz debiutancki Sergio Aguero.

 

Tak patrzę na jego mecz debiutancki i ładnie zagrał .

 

Strzelił dwa gole i asystował po wejściu z ławki .

 

 

A co sądzicie o osłabieniu ofensywy Arsenalu Londyn ? Chodzi mi o sprzedaż Fabregasa do Barcelony ;P

 

No tak patrząc po transferach to mam dwóch faworytów do wygrania ligi.Jeden to Manchester United bo grają na równym poziomie przez parę sezonów i nie zapowiada się aby ktoś ich pokonał w walce.No i zobaczymy co Pokaże w końcu M.City bo jestem ciekaw czy podejmą walkę jako jedynie z MU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kontynuując temat transferowy. Jedna z ostatnich informacji:

 

Anży Machaczkała chce dokonać sensacyjnego transferu. Klub ligi rosyjskiej chce sprowadzić gwiazdę Manchesteru United Nemanję Vidicia - donosi "The Sun".

 

25mln funtów. Ciekawe czy sir Fergusson poleci na kasę, no i czy dla samego Vidica pieniądze okażą się ważniejsze.

 

Odchodząc od tematów transferów - macie coś do powiedzenia na temat dotkliwej klęski Kanonierów?

Pewnie wynik dla niejednej osoby był sporym zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.