Skocz do zawartości

omega


wiesiek9911

Rekomendowane odpowiedzi

witam zeby ulatwic flociarzom latanie z bardzo daleka wymyslilem statek ktory pomoze i ulatwi zycie .dokladniej chodzi o spalanie deutera bo im wieksza ilosc tym wieksze uzycie.

a wiec przedstawiam wam stacje omega na ktorej mozna budowac takie same budynki co na ksiezycu

 

OMEGA to potezny transportowiec, o wielkosci ksiezyca.

Sluzy do transportowania flot i surowcow.

Dzieki wysoko zaawansowanej technologi mozna stacjonowac rowniez na orbicie obcych planet i z tamtad dokonywac ataku.

co do obrazka to musze cos stworzyc ale nie wiem do konca jak

 

 

wymagania:

naped nadprzestrzenny 10 lvl

tech ochronna 22 lvl

opancerzenie 25 lvl

co do surowcow to czekam na wasze propozycje

 

 

ewentualnie mozna dodac cos jeszcze do niego ale nie chce mi sie juz myslec

pozdrawiam wieslaw1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze pomysl nawet dobry, ALE za latwo by bylo flociarza, za latwo by sie gralo.

Teraz jestes uzakezniony od czyjejs pomocy aby ci moona postawil. Z tym statkiem nie. Wiec mniejszy kontakt z innymi graczami a to jest gra towarzyska polegajaca na wspolpracy.

 

Tyle mojego zdania

Pozdro biohazard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbojnik nie czaisz w sumie moj blad na omedze tez bys mial telepka i jesli bys nia lecial znalazl jakas flote to bys teleportowal na ksiezyc ten statek jest wolniejszy od fsa i wogole jesli bys mial 3 takie statki to 2 zostaja na orbitach a 1 latasz i wogole ile deuteru bys zaoszczedzil a btw te statki tez mozna bedzie niszczyc gesiorami a co do ut panie zbojinku powiedz ty mi ile potrzebowal bys aby przewiesc 6 trylionow mety 4 kkkkk krysi i 800 bilionow dudusia ? kiedy bys je wybudowal to bys wieksza czesc stracil a i banki byly by nie potrzebne wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś to biliard.. A jak masz tyle surki to ją na deuter zamieniasz i zajmuje wiele mniej miejsca. Po takiej zamianie używając DT wystarczy 16% wydać by resztę przetransportować.

 

Nie ma o czym mówić, z czymś takim byłoby za dużo niepotrzebnej roboty, której i tak już jest.. za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem taki okręt na podobnej grze nazywal sie Solaris,i z zasiegnietej opini jest to dobry pomysł,nie rozumiem przerażenia panów sadządzych kukurydze lepiej jest drodzy zjadacze bobu wieczorem surke do banku wpłacic smieszne i asekuracyjne.Uważam ze wprowadzenie takiej jednostki wpowadziło by troche ruchu na tej grze a bank zlikwidowac przez tydzien gry szpiegowalo mnie szesciu graczy w tym mój sojusznik przez pomyłke hihi. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.