Skocz do zawartości

Nowe rzeczy


Ktostam450

Rekomendowane odpowiedzi

Badania:

 

1. Technologia supernadprzestrzenna

To coś jest bardzo niebezpieczne, naukowcy sądzą, że może dać to sporo energii

Koszt: 10kkkk każdego surowca za poziom | Czas: 12d (za każdym następnym lvlem 1,5x dłuższy czas)

Wymagania:

Technologia energetyczna: 23

Technologia ochronna: 25

Technologia nadprzestrzenna: 20

Technologia komputerowa: 25

 

2. Napęd supernadprzestrzenny (lub jak kto woli podprzestrzenny, bo lecimy wtedy w wymiarze 0, chociaż nie wiem jak xd)

Ta technologia jest kosztowna, ale znacznie przyśpieszy nasze statki! (Efekt: 50% szybsze statki)

Koszt: 15kkkk każdej surki za poziom | czas: 1d (każdy następny lvl 2x wolniej)

Wymagania:

Technologia supernadprzestrzenna: 3

 

3. Napęd na anty-materię

Te niebezpieczne cząstki wspaniale nadają się na paliwo dla naszych statków (Efekt: 40% szybsze statki)

Koszt: 15kkk każdej surki za poziom | czas: 3h (każdy lvl +1h)

Wymagania:

Technologia energetyczna: 15

Laboratorium: 20

 

Budynki:

 

1. Elektrownia supernadprzestrzenna

Połączenie zerowego i dziesiątego wymiaru może wytworzyć ogromne ilości energii! (Efekt: 1 000 000 000 energii na poziom)

Wymagania:

Technologia supernadprzestrzenna: 3

koszt: 15kkk każdej surki na poziom | czas: 1h (każdy level +30 minut)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie statki miałyby na tych napędach latać i od którego poziomu ?

 

Czas badania jest zależny od ceny badania. Przy Twoich cenach to będzie się badać latami.

 

Taaa, wprowadzisz taką elektrownie i wystarczy 1 poziom na całą planetę i będzie mega zapas.

 

Nic nie przemyślałeś jak na moje oko lub ukryłeś istotne szczegóły. ;)

 

 

 

A tak nawiasem:

 

Wymiarem 0 jest punkt w przestrzeni, nie ma długości, szerokości, ani wysokości, ale istnieje tylko w teorii, bo nie ma pola, nie zajmuje żadnej powierzchni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie statki miałyby na tych napędach latać i od którego poziomu ? [niszczyciele, od poziomu tzn?]Czas badania jest zależny od ceny badania. Przy Twoich cenach to będzie się badać latami. [aha, nie wiedziałem]Taaa, wprowadzisz taką elektrownie i wystarczy 1 poziom na całą planetę i będzie mega zapas. [to można zmniejszyć]Nic nie przemyślałeś jak na moje oko lub ukryłeś istotne szczegóły. ;) [tak, a jakie?]A tak nawiasem:Wymiarem 0 jest punkt w przestrzeni, nie ma długości, szerokości, ani wysokości, ale istnieje tylko w teorii, bo nie ma pola, nie zajmuje żadnej powierzchni. [chodziło mi o zagięcie 0 i 10 wymiaru, to mogło dać w teorii duże zasoby energii, a statki nie wlatywały by w to zagięcie, tylko coś jakby silnik impulsowy]
i kazdy poziom skaca czas lotu o 40-50% ?? hehto z 5 lvl takiego napedu i statki w ukladzie beda patac pare sekund ;/ [ to może być napęd ograniczony do 2 lvli]

 

jednego takiego posta już Ci raz usunęłam w innym Temacie, nie wiem po co cytujesz czyjeś posty jeśli nie masz nic do napisania od siebie, kolejny taki wpis z Twojej strony zostanie nagrodzony Warnem

-NightGhoust-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę komentował nazw ani opisów.

 

Nie ma konkretnego zastosowania tutaj takich rzeczy, statki latają szybko więc po je jeszcze przyspieszać ?

Wybudowanie elektrowni "supernadprzestrzennej?" dało by dość energii, by nie budować satelit, za duże ułatwienie dla eko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.